Київстар закриває низку тарифів

17 Лютого в 07:16  0  799

Ноу-хауКиївстар закриває низку тарифів

Якщо абонент не змінить тариф самостійно, відбудеться автозаміна


Один із найбільших українських операторів мобільного зв'язку «Київстар» повідомив про припинення дії в період з 21 лютого до 15 квітня деяких застарілих тарифних планів для абонентів.

 

«Кожному абоненту буде запропоновано альтернативний тарифний план з діючої лінійки з поліпшеннями умов і великим обсягом послуг. У діючих тарифних планах надається більше хвилин для дзвінків на деякі популярні напрямки, більше мегабайт мобільного інтернету, більше додаткових послуг», - сказано на сайті оператора.

 

Зокрема, починаючи з 22 лютого, «Київстар» припинить надавати абонентам наступні інтернет-пакети: «Пошук», «Спілкування», «Розваги», «Безлімітний Інтернет», «Інтернет 1000», «Вільний Інтернет».

 

Також повідомляється, що у абонентів буде можливість ознайомитися із запропонованим пакетом послуг, і в разі, якщо з якихось причин абоненту не підійдуть ці тарифні плани, він зможе вибрати будь-який інший діючий і перейти на нові умови обслуговування.

 

У повідомленні уточнюється, що якщо абонент не змінить свій тариф самостійно, то автоматична заміна відбудеться в один з днів у період з 21 лютого по 15 квітня на запропонований оператором тариф, при цьому навіть після автоматичного підключення запропонованого оператором тарифу, абонент може змінити його безкоштовно на будь-який інший з доступних.

 

«При автоматичній заміні тарифного плану, в разі якщо абонент раніше отримував повний пакет послуг за умовами попереднього тарифу, він отримає повний обсяг послуг з новим тарифом. Дата наступної оплати залишиться без змін», - сказано на сайті.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)