Кишкові інфекції на Пологівщині не дрімають

10 Серпня в 12:10  0  846

На районіКишкові інфекції на Пологівщині не дрімають

У літній період частішають випадки спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції такі як сальмонела, кишкова паличка, ротавіруси тощо.


З початку епідсезону (з 1 червня по 1 жовтня) і по сьогоднішній день на Пологівщині зареєстровано 77 випадків гострої кишкової інфекції. З них 56 випадків ротовірусної інфекції, 3 випадки захворювання на сальмонельоз, та інші захворювання, викликані бактеріальними збудниками.


Гострі кишкові інфекції (ГКІ) - це група інфекцій, які характеризуються фекально-оральним механізмом передачі, локалізацією збудника в кишечнику людини, багаторазовим поносом, нудотою, блювотою, підвищенням температури тіла.


Існують три шляхи передачі гострих кишкових інфекцій: харчовий, водний і контактно-побутовий.
Основними факторами передачі ГКІ залишаються харчові продукти. Найчастіше це: молочні та м'ясні продукти, овочі, фрукти, кондитерські вироби - інформує завідуюча епідвідділом Тетяна Одинець.


Насьогодні кожного тижня ми реєструємо 5 - 10 випадків ГКІ. Як правило хворих госпіталізовуємо та проводими всі необхідні дії.


Особливу увагу наразі слід віднести ротовірусному ентериту, який особливо тяжко переносять діти. Легка передача, притаманна даному виду вірусу, дає йому можливість швидко розповсюджуватись серед населення - говорить Тетяна Сергіївна.


Хочеться ще раз звернутися до людей - не займайтесь самолікуванням цього захворювання. Лікування без контролю спеціаліста може привести жахливих наслідків, передусім таких як зневоднення, що особливо небезпечне для малюків та дітей похилого віку.

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)