Карантин вихідного дня на Пологівщині. Хто дотримується, а хто вперто ігнорує.

16 Листопада 2020 08:55  0  1121

Події містаКарантин вихідного дня на Пологівщині. Хто дотримується, а хто вперто ігнорує.

З оголошенням в Україні карантину вихідного дня, до відома жителів міста та району було донесено всі основні пункти даного положення - які заклади та організації можуть здійснювати діяльність у суботу та неділю, а які ні.


Представниками міської ради, держпродспоживслужби та поліції, у суботу 14 листопада, було здійснено ряд перевірок з метою дотримання основних правил карантину вихідного дня та недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції на Пологівщині.


"В ході проведення профілактичних рейдів, було здійснено 150 перевірок об'єктів та виписано два протоколи" - повідомляє заступник начальника сектору превенції Пологівського відділу поліції, майор поліції Олександр Онищенко.


За словами начальника Пологівської держпродспоживслужби Віктора Поляка, під час рейду працівники держпродспоживслужби в черговий раз нагадували про дотримання основних санітарних норм, які передбачені Положенням.


Перевіряли роботу закладів громадського харчування, перукарень, салонів краси, господарчих магазинів, магазинів побутової техніки та пункти продажу автозапчастин.

 

Чинним законодавством за недотримання норм та положень нововведеного карантину вихідного дня передбачається штраф у розмірі від 17 до 34 тис.грн.- і це лише для фізичних осіб, покарання для юридичних осіб буде в рази вищим.

 

Протоколи передадуть на розгляд до суду. Саме він має вирішити долю непокірних пологівців.

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
4
Сміх
9
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)