Карантин вихідного дня. Що працюватиме в Пологах, а що ні?

12 Листопада 2020 13:58  0  1758

Події містаКарантин вихідного дня. Що працюватиме в Пологах, а що ні?

На засіданні Кабміну було прийнято рішення ввести карантинні обмеження вихідного дня, аби скоротити розповсюдження коронавірусної інфекції.

 

Стало відомо які сфери обслуговування будуть доступні на період вихідних, а якими пологівці зможуть скористатися лише з початком робочого тижня.

 

Обмеження вихідного дня почнуть діяти з 00:00 годин 14 листопада і триватимуть, за попередніми даними, до 30 листопада, а конкретніше - новоприйняті обмеження вихідного дня охоплять суботу з 00:00 та неділю до 00:00 відповідно. Але вже зараз є твердження, що термін обмежень можуть подовжити, з огляду на епідемічну ситуацію.

 

Тепер на вихідні у Пологах працюватимуть лише об'єкти критичної інфраструктури.


Будуть працювати:


Продуктові магазини, супермаркети, площа яких на 60% і більше визначена під торгівлю продуктами харчування, аптеки, транспорт, автозаправки, ветаптеки, заклади фінансових послуг і поштового зв'язку, заклади соціальних послуг.


Не працюватимуть:


Фудкорти і розважальні зони розважальних центрів, спортзали, фітнес-центри, кінотеатри, музеї.
заборона поширюється на проведення масових заходів.


Кафе і заклади харчування мають обслуговувати клієнтів лише, реалізовуючи блюда "на виніс".


Пологівців хвилює питання - чи працюватимуть ринки та чи буде курсувати транспорт на вихідні?


З цими питаннями вони найчастіше звертаються до відповідних структур. Відповідь: на вихідні ринок та автовокзал працюватимуть у звичному режимі. Транспорт курсуватиме у всіх напрямках, без виключення - повідомляють працівники автостанції.


"У Положенні нічого не сказано за ринкову торгівлю, так само як і за можливість здійснювати покупки на ринку вихідні. З настанням опалювального сезону людей на ринку менше аніж підприємців, тому на сьогодні про ринок як про місце розповсюдження інфекції говорити зайве"- повідомляє Олександр Чижов - директор ПрАТ "Омега".


Про роботу ринків не заперечили і в міськраді, та вкотре нагадали що необхідно суворо дотримуватись пунктів Положення. Все, що прописано, має бути виконано.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

21
Супер
12
Сміх
11
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)