Жителі селища Комиш-Зоря страждають від майже повної відсутності води Есть видео

24 Серпня 2018 08:10  0  1729

Новини БільмакаЖителі селища Комиш-Зоря страждають від майже повної відсутності води

Центрального водоводу тут не було, ще від часів заснування населеного пункту. Більшість користується колодязями, однак останнім часом і вони стоять сухі.

 

Більш як пів сотні жителів селища Комиш-Зоря зібрались на зустріч. Усіх об’єднала проблема — відсутність води. Подібні питання та емоційні висловлювання лунали під час зустрічі людей з керівництвом громади. Останнім часом рятують лише колодязі загального користування. Такі розташовані у різних куточках селища. Води стає все менше і там. Дістатися колодязів можуть далеко не всі. Мешканці селища обурюються. За стільки років централізований водовід робити не розпочали.

 

Голова Комиш-Зорянської об’єднаної громади пояснив: проект є. Почали розробляти ще у 2012-му році спільно з «Облводоканалом». Планували протягнути водогін з сусіднього Більмака. У селі вже попрацювали геологи. Знайшли місце, де можна пробурити скважину. На роботи потрібно близько 600 тис. грн. За коштами громада звертається до обласної ради. Взяти на свій баланс криниці селищна рада не може за законом. Після довгих обговорень людям пообіцяли надати допомогу. Щодо підвозу води ніяких обіцянок. Та попередні розрахунки такої послуги мають зробити. Наприкінці зустрічі утворили робочу групу за участі жителів селища.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
1
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)