У платіжках вкажуть калорійність газу

21 Квітня в 06:45  0  813

На Вкраїні та у світіУ платіжках вкажуть калорійність газу

Це передбачено європейськими нормами

 

Ринок газу в Україні поступово переходить з кубічних метрів на енергетичні одиниці.

 

Оператори газорозподільних мереж зобов’язані вказувати в платіжках за квітень кількість спожитого газу крім кубометрів у трьох енергетичних одиницях – кВт/год, джоулях і гігакалоріях.

 

“Це передбачено європейськими нормами. Кожен споживач має право знати про якість газу, який він одержує. Саме від якості залежить кількість отриманого тепла. В середньому по Вінницькій області калорійність газу – 8200 кілокалорій. Це вище за держстандарт. Всі скарги на те, що газ горить і не дає тепло або має не той колір полум’я пов’язані саме з якістю. Вона залежить від родовищ та умов транспортування.
На території Вінницької області розроблено 8 маршрутів постачання газу. Це об’єднання газорозподільних станцій, що мають газ однакової якості. Їх можна подивитися на сайті компанії. В залежності від цих маршрутів, людям надаватимуть інформацію про характеристики газу. За ним можна буде вираховувати енергетичну цінність.

 

Зараз буде проходити інформативний період, і ці показники не будуть відображатися на ціні газу. Але в майбутньому така залежність можлива. Так, як у всіх країнах Європи. Чим нижча якість газу, тим менша його ціна”, – пояснює прес-секретар “Вінницягаз” Оксана Поліщук.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)