Кабмін заборонив паркування на тротуарах

6 Квітня 2021 09:27  0  372

На Вкраїні та у світіКабмін заборонив паркування на тротуарах

Постановою забороняється облаштування місць для паркування на тротуарах, наділяються владою інспектори з паркування, вводиться відповідальність за блокування доступу до зарядних станцій і вдосконалюються способи оплати паркувальних послуг.

 

Кабінет міністрів ухвалив цілу низку правок до своєї постанови № 1322 від 3 грудня 2009 року, які мають забезпечити розвиток системи паркування в Україні на європейському рівні, оскільки збалансують інтереси осіб з інвалідністю, пішоходів, автомобілістів і суб’єктів господарювання.

 

По-перше, тепер суб’єктам господарювання забороняється облаштовувати місця для паркування на тротуарах. «Громади отримають додаткові можливості для облаштування майданчиків для платного паркування із застосуванням безготівкових форм оплати», — прокоментував проєкт нормативно-правового акту прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

 

По-друге, інспектори з паркування наділяються ширшими повноваженнями. По-третє, вводиться відповідальність за блокування доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів. По-четверте, органи місцевого самоврядування також можуть встановлювати додаткові умови обладнання таких майданчиків, зокрема щодо інфраструктури для електроавтомобілів. По-п’яте, розширюється перелік безготівкових форм оплати паркувальних послуг. Зокрема, вводиться можливість проводити оплату через банківські автомати, комплекси самообслуговування та платіжні термінали.

 

«Ухвалення постанови сприятиме покращенню якості надання послуг із паркування, — вважають у пресслужбі Міністерства розвитку громад і територій. — Так само воно сприятиме збільшенню надходжень коштів до місцевих бюджетів, використанню майданчиків для паркування з максимальною ефективністю завдяки раціональній організації та введенню нових інноваційних технологій оплати послуг і контролю за здійсненням оплати. Крім того, органи місцевого самоврядування отримають дієві важелі для розв’язання транспортних проблем у населених пунктах».


Джерело: 1news.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
2
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)