Кабмін виділив 67 млн для виявлення штаму «Дельта» у регіонах

16 Листопада 2021 08:22  0  685

На Вкраїні та у світіКабмін виділив 67 млн для виявлення штаму «Дельта» у регіонах

На виділені кошти вдасться провести 450 тисяч досліджень


Кабінет міністрів України виділив 67,5 млн грн на закупівлю тест-систем для виявлення штаму «Дельта» на рівні регіонів. Як інформує пресслужба МОЗ, це рішення дозволить провести 450 тисяч досліджень.

 

МОЗ зазначає, що для забезпечення більш ефективного контролю за епідситуацією виникла потреба забезпечити виявлення штаму «Дельта» на регіональних рівнях.

 

67,5 млн грн були виділені на закупівлю 4,5 тис. наборів тест-систем, які дозволять провести 450 тисяч досліджень для ідентифікації вищезгаданого штаму. Йдеться про 150 тисяч досліджень щомісячно.

 

«Кошти перерозподілили з програми «Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою Covid-19, спричиненою коронавірусом Sars-CoV-2, та її наслідками», – додає пресслужба.

 

Варто вказати, що у вересні Центр громадського здоров’я МОЗ отримав обладнання, що дозволяє визначати штами коронавірусу, зокрема, йдеться про штам «Дельта». Раніше зразки відправляли до лабораторій ВООЗ. 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
4
Сміх
4
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)