Кабмін повертає загальний карантин

12 Листопада 2020 08:07  0  1078

На Вкраїні та у світіКабмін повертає загальний карантин

У відомстві пропонують ввести по всій країні обмеження, які зараз діють в помаранчевій зоні.


МОЗ виступило з ініціативою відмови від поділу на зони і повернення загального карантину.

 

Таку пропозицію під час засідання Кабміну в середу, 11 листопада, озвучив глава відомства Максим Степанов.


"Ми пропонуємо відмовитися від адаптивного карантину і ввести карантин з обмеженнями помаранчевої зони по всій території України", - наголосив міністр.

 

Пропонується по всій країні заборонити проведення масових культурних, в тому числі концертних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших заходів за участю понад 20 осіб. Або організатори повинні забезпечити учасників дотримання фізичної дистанції не менше півтора метрів.

 

Проведення матчів дозволяється без глядачів і за умови здійснення щоденного контролю стану здоров'я учасників таких спортивних заходів.

 

Заборонена діяльність кінотеатрів і театрів з наповненістю більш ніж 50% місць.

 

Забороняється і діяльність музеїв, які не можуть забезпечити кількість відвідувачів в залі з розрахунку одна людина на 20 квадратних метрів.

 

Також забороняються перевезення пасажирів громадським транспортом на міських, приміських, внутрішньообласних, міжобласних маршрутах у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, передбаченій технічною характеристикою транспортного засобу.

 

Повністю забороняється проведення дискотек, робота нічних клубів і розважальних закладів, діяльність ресторанів, кафе, барів, закусочних. Не дозволена і діяльність установ громадського харчування з організацією дозвілля.

 

Забороняється робота громадського харчування після 22 до 7:00, крім адресної доставки та замовлення на винос.

 

Крім того, МОЗ пропонує ввести час для пенсіонерів. Зокрема, пропонується встановити такий час з 10:00 до 12:00 в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в організаціях та установах сфери обслуговування.

 

"Оскільки найбільша група осіб, яка хворіє і має важкий перебіг хвороби, потрапляє у вікову групу 60+", - пояснив Степанов.


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
0
Сміх
4
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)