Івани в тренді

11 Січня в 09:30  0  284

АсортіІвани в тренді

Все частіше пологівські батьки вибирають своїм діткам церковні імена. За статистичними даними, за грудень 2016 року, найпопулярнішими іменами  стали:   Іван, Кирило, Данило, Софія, Єва та  Анна. А до рідковживаних імен,  варто буде віднести Євген, Олексій, Алевтіна, Аліна та Юлія.


Вибираючи для своєї дитини ім'я, слід пам'ятати, що це ім'я - на все життя, тому не слід намагатися виділитися, називаючи немовля. Приміром, такі імена, як Аристокл або Анемподист, безумовно  оригінальні, але  занадто багато до чого зобов'язують.  Дуже добре  коли  ім'я рівно і легко вимовляється  і  не викликає смішних або двозначних асоціацій.

 

Популярне в цьому місяці ім’я  Іван є досить мелодійним, а, особливо, коли малюка називають Ванею.


Позитивні риси імені Іван: У Івана досить суперечливий характер. У ньому можливе сполучення найрізноманітніших якостей: сили й слабості, добра і зла, ніжності і жорстокості. У Івана сильно розвинене почуття справедливості. Його серце добре. Чоловік з ім'ям Іван вірний дружбі, клятві. Багато цінують Івана за силу волі, надійність. Він вміє прощати образи від людей, яких він любить і поважає, але ворогові доведеться дорого заплатити за глузування й образи.  Іван може за себе постояти. У критичній ситуації він розрахує всі «плюси» і «мінуси» свого становища і буде діяти з вигодою для себе.

 

Негативні риси імені Іван: Марнославство, імпульсивність, агресивність. Йому не вистачає інтуїції, що нерідко є причиною невдач. Він  важко приймає рішення на важливих етапах життя.

 

Характер імені Іван:  Іван - багатостороння натура. Він відкритий, чуйний, завжди готовий прийти на допомогу. Веселий в компанії, щедрий. Будинок його завжди відкритий, як і серце. Іван відноситься до довірливих  і ненав'язливих. Чоловік з ім'ям Іван дуже любить дітей і дружину, але ніколи не упустить випробувати силу своєї чарівності на який-небудь скороминущої красуні.

 

 Автор: Наталя НІКІТЧУК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)