Ірина Півень про особисте, професійне та секрети щастя Есть фото

5 Серпня 2021 16:11  0  2092

ОсобистістьІрина Півень про особисте, професійне та секрети щастя

Вишукана, поважна та відома пологівчанка Ірина Півень 27 липня відсвяткувала свій ювілей. Колишня заступниця голови Пологівської районної державної адміністрації зараз працює на посаді першого заступника голови Бердянської райдержадміністрації. Але залишається мешканкою нашого міста і, як розповідає сама, у Бердянську тільки працює, а весь інший час проводить у Пологах.

 

У районній державній адміністрації Ірина Григорівна трудиться вже більше 28 років. Звісно, змінювалися посади, але в цій сфері жінка скоро відсвяткує свій професійний ювілей. У Бердянську Ірина Півень була головою Бердянської районної державної адміністрації, але після укрупнення районів посіла місце першого заступника. Крім цього, вона волонтер, активний громадський діяч, депутат Бердянської районної ради.

 

oly

 

За свою діяльність поза професією Ірина Григорівна отримала декілька нагород: відзнака Покрови Пресвятої Богородиці у 2016р., відзнака “Українська Берегиня” 2017р. та відзнака Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції” 2017р.

 

Але серед всіх своїх відзнак Ірина Григорівна чітко розмежовує себе як жінку та професіонала:


«Як жінка вважаю своїм найбільшим досягненням люблячу родину - коханого чоловіка Анатолія та чудового сина. Сім’я для мене на першому місці. А з моєю складною відповідальною роботою без підтримки близьких людей було б дуже складно поєднувати роботу і дім».

 

oly

 

У професійній сфері Ірина Григорівна цінує довіру та постійній кар’єрний ріст: «Для мене дуже цінно те, що кожні 2-3 роки я отримую підвищення. Це означає, що керівництво мені довіряє. Особливо приємно, що я не із заможної сім’ї, в родині у мене не було керівників, але я як молодий спеціаліст зуміла про себе заявити і самостійно досягти того рівня, який маю».

 

За майже 30 років роботи на державній службі та активну волонтерську діяльність Ірина Григорівна минулого року отримала почесний нагрудний знак від головнокомандувача Збройних сил України «За заслуги перед збройними силами України». І хоча засоби масової інформації особливо не розповідали про це, Ірина Григорівна вважає цю нагороду дуже важливою.

 

oly

 

Також Ірина Григорівна встигла пропрацювати не тільки у Пологівському та Бердянському районах, а і у колишніх Розівському, Василівському та Запорізькій обласній державній адміністрації. Саме за це і отримала 8 червня 2021 року ще одну нагороду — орден 3-го ступеня за “Заслуги перед Запорізьким краєм”.

 

Ірина Півень розкрила нам декілька власних секретів щастя та успіху. Серед них наступні:

Сім’я — це святе. Це робота і з боку жінки, і з боку чоловіка для того, аби все життя тримати баланс.

Кожна людина прийшла в цей світ бути щасливою. Саме через це потрібно робити те, що вам приносить задоволення.

 

Якщо вас не влаштовує все в житті і ви вважаєте, що маєте дуже багато проблем — потрібно хоча б спробувати щось змінити на краще, щоб стати щасливим.

 

Аби підтримувати в собі оптимізм, необхідно скрізь шукати плюси. Труднощі — це просто наш життєвий досвід.

 

Уважно слухати своїх наставників та цінувати їх довіру та підтримку. До речі, своїм вчителям на професійному шляху Ірина Григорівна дуже вдячна.

 

Гарного результату можна досягти тоді, коли є підтримка та команда. Один керівник не зробить нічого:

«Коли розпочала роботу у Бердянській районній державній адміністрації, відразу сказала: «Ми досягнем гарного результату тільки тоді, коли ми будемо працювати всім колективом та відчувати плече друга, допомагати одне одному».

 

oly

 

Ірина Григорівна - цікава людина із показовим життєвим прикладом. Вона поєднує у своєму житті сім’ю, роботу на керівній посаді, суспільну діяльність та волонтерство. На питання про улюблене заняття пані Ірина поділилася, що з 2014р. весь вільний час займає волонтерство, зараз — з’явилося більше посадових обов’язків. Але у вільний час жінка полюбляє читати друковані книги, відчувати їх запах.

 

«Якщо говорити про хобі, то мені здається, що я популяризую все українське: спілкуюся українською мовою, ношу українські вишиванки, які обожнюю. До речі, маю мрію: навчитися вишивати. У мене досить багато вишиванок, які є і повсякденним, і урочистим одягом. Дуже хотілося б навчитися вишивати особливо гладдю, бо ця техніка здається мені найгарнішою, хоча є і найскладнішою».

 

Хоч Ірину Григорівну і не можна назвати повноцінною мешканкою Бердянська, бо вона продовжує проживати у Пологах. Але, як не парадоксально, Ірина Григорівна цього року була на морі тільки один раз.

 

Каже, що в самому Бердянську ніколи не відпочивала, частіше приїжджала сім’єю до Приморська.

 

«Цього року я була на морі тільки 1 раз, і то ввечері з нагоди дня народження. До речі, ми були на Косі Верховій, там майже не було медуз».

 

На те, що Ірина Григорівна не має такого активного морського відпочинку, впливають відразу декілька аспектів: вони з чоловіком досить зайняті люди, крім робочих, є побутові питання.

 

І хоч купатися в Азовському морі частіше не стала, та все ж українізувати та виховувати патріотизм у людей навколо продовжила. Ділиться, що у Бердянську і справді багато російськомовних людей, які можуть просто соромитися спілкуватися українською. Але жінка створює “мовне середовище”, аби південні українці практикувалися у державній мові.

 

Також продовжує вести і патріотичну діяльність, дякувати українським захисникам і закликати інших підтримувати українську армію:

“Я так рада, що є чоловіки та жінки, що створюють всі умови для того, аби ми продовжували працювати, вчитися, проводити свята та просвітницькі заходи. Щиро впевнена, що ми маємо бути господарями у своїй країні і дякувати тим, хто нам дає цю можливість, захищаючи наші кордони”.

 

Ми ж пишаємося тим, що у нашому районі є такі невгамовні українці, як Ірина Григорівна Півень.

 

Бажаємо досягати нових вершин, залишатися такою ж оптимісткою і знаходити нові форми та можливості для ефективної громадської діяльності. Впевнені, ще дуже багато всього попереду, а ми і надалі продовжимо висвітлювати всі злети та успіхи нашої землячки Ірини!

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

29
Супер
23
Сміх
11
Жах
17
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)