Нажаль, тільки на початку грудня згадують про інвалідів

10 Грудня 2018 06:54  0  1875

Народна новинаНажаль, тільки на початку грудня згадують про інвалідів

Світлана Лось пише:

 

Добрий день, шановна редакція газети "Районка"! Пише Вам постійна читачка з села Кінські-Роздори. Завжди із задоволенням читаю кожен номер газети, але отримавши останній віпуск був просто шквал емоцій. І, нажаль, не самий приємних. Відразу скажу, що конкретно до газети чи журналістів я не маю жодних претензій, просто це, мабуть, було останьою краплею, яка переповнила чашу терпіння.

 

Вся справа в тому, що автор Богдана Балицька написала статтю про те, яка допомога надається інвалідам. Нажаль, тільки на початку грудня всі колективно починають цікавитися цією темою. В статті було гарно розказано про всі пільги, виплати, матеріальні та інші допомоги... І у мене, як у інваліда 1А групи, виникає питання: "А де це все?"

 

Дійсно, все гарно написано і, якби я не відчула це все на власному досвіді, то навіть повірила б... Насправді ж, за 28 років життя від держави я не отримала буквально нічого з того, про що писалося. Ніякого санаторно-курортного лікування. Єдиний раз, що я була в санаторії - я їздила власним коштом, на який відкладала гроші не один рік.

 

Ніяких інвалідних візків, котрі б начно полегшили життя. Моєму візку більше 20 років, та і то він далеко не такий, як потрібно мені... Бо той, що потрібен вартує стільки, що мені декілька років потрібно не їсти, не пити, не купувати ліки, а лише відкладати пенсію... Та і то не факт, що вистачить, бо ж ціни ростуть.

 

Не надаються ніякі пільги, через що більша третина пенсії йде на оплату комунальних послуг.

 

Про якісь засоби особистої гігєни, санітарні предмети, я взагалі мовчу...

 

Це лише вершина великого айзбергу, який щорічно підіймають в грудні, а потім забувають ще на рік до наступного дня інваліда. І всі мовчать. Але чому?

 

Чому у нас ЗМІ оприлюднюють лише одну сторону медалі, де чиновники завжди білі та пухнасті? До того ж така ситуація складається загалом лише в нашому районі, адже я знаю інвалідів з інших районів, якім надається допомога (нехай не в повному обсязі, але надається). Вони їздять в санаторії, отримують пільги, інвалідні візки, які їм необхідні, а не те, що запропонуть.

 

Можливо, я не знаю всієї ситуації? Але скажіть, куди звертатися за цією допомогою? Адже їздити кудись я не можу фізично, та і стукати в зачинені двері втомилися, чесно кажучи. Сидіти в чергах перед кабінетами, де потім перед носом зачиняються гучно двері з фразою "Я не чарівник, нічого зробити не можу!", то взагалі руки опускаються.

 

Можливо Ваш автор знає куди звертатися, адже ж хтось йому надав інформацию про те, як нас "на руках носять"... На мою думку така інформація була б доречнішою в газеті, ніж та брехня, яку було опубліковано.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)