Instagram чекає ще одне нововведення

14 Травня в 09:51  0  564

Ноу-хауInstagram чекає ще одне нововведення

Instagram дозволять робити покупки і при цьому залишатися в додатку


В соціальній мережі Instagram дозволять робити покупки і при цьому залишатися в додатку.

 

Соціальна мережа дозволить відзначати товари в постах спеціальними торговими тегами. За їх допомогою користувач зможе придбати продукт, не залишаючи додаток, повідомляють в блозі Instagram for Business.

 

Тепер, користувач, що натиснув на тег, потрапить на сторінку товару в самому додатку. На сьогодні власники бізнесу можуть позначати свої товари тегами і також вказувати в них інформацію про продукт. Проте, якщо покупець матиме намір придбати товар, то йому доведеться самостійно шукати його на сайті.

 

Такі оновлення повинні спростити для користувачів процес пошуку і покупки товарів. Це повинно допомогти власникам бізнесів залучити більше нової аудиторії.

 

Щоб отримати можливість розмічати товари тегами, потрібно подати заявку та приєднатися до Checkout Instagram - нової функції для шопінгу в додатку, запущеної в березні 2019 року.

 

Такі оновлення стануть доступні з наступного тижня лише незначній групі впливових бізнес-акаунтів. Крім цього, в Instagram з'явиться статистика, яка дозволить відстежувати ефективність міток.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
4
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)