Як Instagram винищує тебе

22 Листопада в 12:18  0  709

Ноу-хауЯк Instagram винищує тебе

Соціальні мережі існують у нашому житті порівняно недавно, але вже встигли стати її невід’ємною частиною. Через це всіх почала цікавити статистика користування та впливів на людей.

 

Вперше проблемою нездорового впливу соціальних мереж зацікавилися дослідники Королівського товариства громадського здоров’я. Вони провели опитування серед людей 14-25 років. Намагалися дізнатися, яка саме соціальна мережа має найбільш негативний вплив на користувачів.

 

Результати наступні: YouTube дуже позитивно впливає на людей, за їх словами. Після нього у рейтингу йдуть Facebook та Twitter. Найнегативніші відгуки отримали Instagram і Snapchat. І це не дивно. Чому?

 

Інстаграм з кожним днем набирає все більшу аудиторію. Користувачі снепчат – це діти віком від 14 до 17 років або молоді люди до 22 років.

 

В обох мережах люди найактивніше діляться фотографіями «ідеальних» облич, часто «зафотошоплених» або перекритих «масками», які онлайн збільшують очі, зменшують ніс та вилиці. Також можна і не згадувати фото напівоголених тіл у дзеркалі, «ідеальних» стосунків та неймовірно смачного та дорогого відпочинку.

 

Фахівці зауважують, що активне користування соцмережами призводить до таких психічних розладів як тривожність, депресія, цькування та ненависть до власного тіла.

 

Говорити про те, що ці мережі треба заблокувати по всій країні, а видаляти додатки на смартфонах дітей потрібно прямо зараз – буде досить категорично. Окрім негативного, мережі несуть і позитивний вплив у маси. Єдине, що мають активно запроваджувати розробники – це попередження про те, що ми занадто довго «зависаємо» на сайті. Та повідомлення, що фото «мають цифрову обробку».

 

Рік тому ця інформація не поширилася на занадто широкий загал. Найцікавіше відбулося на початку травня цього року.

 

Такий собі вебсайт Lifefaker («Несправжнє життя») розпочав бізнес з продажу вже готових ідеальних фотографій для Інстаграм. Цей сайт пропонує фото за різною тематикою: "Дивіться на мою відпустку і плачте",

 

"Моя сексуальна дівчина / мій сексуальний хлопець", "Моє неймовірне тіло" та безліч інших. Все, що вам потрібно – натиснути на кнопку «придбати» і вуа-ля: вашому життю заздрить увесь Інста-світ.
І, щойно ви натискаєте на обраний розділ, відкривається статистика: «Ви відчували на собі тиск соціальних мереж? Ви не одні. 62% людей почувають себе невдахами, коли порівнюють своє життя з іншими користувачами Інтернету".

 

Також пропонується посилання на сайт, де можна переглянути ще ширшу статистику та відео, у якому реальні люди повідомляють, як саме негативно вплинув Інтернет на них та діляться враженнями після перегляду сайту-магазину фотографій.

 

Чи можна назвати це трагедією? Звісно, що ні. Це, можливо, не найбільша проблема сьогодення, але все ж таки вона заслуговує уваги. Говорити про це потрібно лише задля того, щоб слабкі психічно люди (а зараз їх все більше) розуміли, що Інтернет і реальність – це не завжди одне і те ж. Тут варто згадати вираз про те, що «ти – це не твоє селфі, а твоє фото на паспорт» і заспокоїтись.

 

Не можна не згадати і про однотипні знімки у мережах. Люди намагаються сфотографувати життя якомога «актуальніше», аби отримати побільше переглядів та лайків. Готові навіть платити за «накручених» ботів і «перепльовувати» те, що набирає популярності більш екстремальними, сексуальними та божевільними матеріалами.

 

Звідси і розпущеність, неадекватна поведінка в Інтернеті і повна втрата власного «Я» у погоні за рейтингом соціальних мереж.

 

Не губіть свою індивідуальність у цьому вирі «ідеальних» життів і цінуйте те, що у вас є.

 

Євгенія Клюєва

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)