Інклюзивно-ресурсний центр на Пологівщині поповнився новинками Есть фото

19 Жовтня 2020 13:59  0  782

Події містаІнклюзивно-ресурсний центр на Пологівщині поповнився новинками

У інклюзивно-ресурсному центрі, що знаходиться у будівлі КУ «Пологівського ЗЗСО №5» займаються 58 дітей, що мають особливі освітні потреби, у тому числі і діти з інвалідністю, з усієї Пологівщини.

 

«В основному – це дошкільнята, школярі ж, з відкриттям інклюзивних класів у навчальних закладах отримують (за необхідністю) корекційно - розвивальні послуги за місцем здобуття освіти» - повідомляє директорка центру Юлія Тоцька.


«Завдяки ініціативі, реалізованій за кошти програми «Конкурс мікрогрантів» від БО «БФ «Карітас Запоріжжя» та уряду Німеччини, КУ «Пологівський інклюзивно-ресурсний центр» Пологівської міської ради поповнився новими дидактичними приладдями для розвитку дітей з особливими освітніми потребами!
Це і набір Фребеля, комплект дидактичних матеріалів для учнів ДНЗ з особливими освітніми потребами, розвивальний бізіборд по методиці Монтессорі «Равлик», - повідомляє Юлія Олегівна на своїй сторінці в соцмережі.


У міськраді повідомили, що подали заявку на участь у проєкті ще в травні, а сьогодні працівники центру вже можуть використовувати матеріали у корекційній роботі зі своїми маленькими відвідувачами.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
6
Сміх
5
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)