Рада підвищила студентам іменні стипендії

19 Грудня в 06:40  0  272

ОсвітаРада підвищила студентам іменні стипендії

За таке рішення проголосували 233 народних обранці


Парламент підвищив на 330 грн і 420 грн іменні стипендії Верховної Ради України студентам навчальних закладів. За таке рішення проголосували 233 народних обранці.

 

Так, стипендії для студентів технікумів, коледжів, училищ (вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації), які навчаються за освітнім ступенем "молодший спеціаліст" або "бакалавр", збільшено на 330 грн – до 2130 грн на місяць. Сьогодні вони отримують іменні стипендії в розмірі 1800 грн.

 

Для студентів університетів, академій, інститутів, консерваторій (вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації), наукових установ, які навчаються за освітнім ступенем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", встановлюється іменна стипендія у розмірі 2720 грн. На сьогодні – 2300 грн, тобто її збільшено на 420 грн.

 

Іменні стипендії парламенту призначаються студентам-відмінникам, які, крім особливих успіхів в навчанні та науковій діяльності, мають і значні досягнення в суспільно-громадській роботі.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)