Fruit cocktail онлайн Слот від Igrosoft

26 Лютого 2021 10:55  0  2344

Ноу-хауFruit cocktail онлайн Слот від IgrosoftФруктовий коктейль - це фруктові. Він має дуже популярну тему фруктів, і навіть не дивлячись на те, що це традиційний класичний ігровий автомат, Aristocrat пропонує досить складні програмні технології, щоб дозволити гравцям отримати доступ до слоту https://vip-casino.org/games/ на мобільних пристроях, таких як планшети і смартфони.


Якщо 3 або більше полуничних символів Scatter з'являться десь на барабанах, то вони запустять незвичайну бонусну гру. Кількість символів, які запустили бонусну гру, дасть вам різну кількість життів для використання в бонусної грі. 3 символу дають вам 1 життя, 4 символу дають вам 2 життя і 5 символів дають вам 3 життя.


Фруктовий коктейль бонусні ігри

На новому екрані ви можете побачити настільну гру, яка має квадрати навколо зовнішнього краю і три слот-барабана в центрі. Світло переміщається по клітинам навколо зовнішнього краю і в той же час слот-барабани в середньому обертанні. Коли ліхтар перестане рухатися і барабани перестануть обертатися, якщо ліхтар приземлився на фрукт, який є таким же, як один з фруктів, який знаходиться на барабанах, ви виграєте мультиплікатор, який буде застосований до загальною ставкою, яка була використана до початку бонусної гри. До тих пір, поки світло продовжує рухатися, і ви продовжуєте приземлятися на фруктові квадрати, гра буде тривати, однак, кожен раз, коли ви приземлитеся на квадрат, де написано "Вихід", ви втрачаєте життя. Коли ви втратите всі свої життя, тоді бонусна гра закінчиться і вам потрібно буде повернутися до основної грі.


Символи та мультиплікатори

Графіка приємна і функціональна. У нижній частині екрана гравці знайдуть типи кнопок, які використовуються на старомодних слотах, а за допомогою цих кнопок можна вибрати кількість ігрових ліній, в які ви хочете грати. Вони також дозволяють геймерам вибирати інші ігрові функції. Залежно від того, яку кнопку ви виберете, на екрані з'явиться кількість ігрових ліній, а з боків будуть підсвічуватися відповідні цифри.


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)