Райффайзен Банк Аваль приєднався до IQ energy

21 Грудня 2018 21:08  0  1473

На правах рекламиРайффайзен Банк Аваль приєднався до IQ energy

Райффайзен Банк Аваль приєднався до IQ energy – програми підтримки фінансування заходів з енергоефективності в житловому секторі України.

 

Розмір компенсації при купівлі енергозберігаючих товарів становить 35% від суми кредиту або суми інвестицій в енергоефективні товари (до 3000 Євро).

 

ДЛЯ ОТРИМАННЯ 35% КОМПЕНСАЦІЇ ВИКОНАЙТЕ ТРИ ПРОСТИХ КРОКИ:

 

КРОК 1
Оберіть енергоефективне обладнання та роздрукуйте «Сертифікат відповідності» на сайті www.iqenergy.org.ua/technologies

 

КРОК 2

Розрахуйтесь кредитними коштами*, отриманими від Банку, за обладнання та встановіть його вдома
- включайте монтажні роботи до вартості інвестицій
- зробіть фото до та після встановлення

 

* Оформіть «Кредит готівкою» або «Кредитну картку» в Райффайзен Банку Аваль. Якщо у вас вже є оформлена Кредитна картка банку – ви також можете приймати участь у програмі IQ energy!

 

Одночасно відкрийте в Банку БЕЗКОШТОВНО поточний рахунок у євро для зарахування компенсації від IQ energy (без комісії за зарахування / зняття коштів).

 

КРОК 3

 

Подайте заявку** та отримайте компенсацію

 

Зареєструйтеся на сайті www.iqenergy.org.ua.

 

Заповніть необхідні форми та завантажте підтверджувальну інформацію.

 

Після ухвалення компенсації її буде виплачено в євро на поточний рахунок у євро, відкритий в Райффайзен Банку Аваль.

 

** заявку необхідно подати протягом 4 міс. з моменту отримання Кредиту готівкою або купівлі обладнання з використанням Кредитної картки.

 

Програма розроблена ЄБРР, фінансується Партнерством Е5Р та Швецією, підтримується ЄС та діє по всій території України, за виключенням АР Крим та населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Детальні умови програми – на сайті www.iqenergy.org.ua

Ліцензія НБУ № 10 від 18.06.2018 р. Усі види банківських послуг. Умови надання послуги регламентуються правилами Банку. Детальні умови отримання (у тому числі розмір та тип процентної ставки), а також умови погашення кредиту визначаються кредитним договором. Вимоги до клієнта для оформлення кредитного договору визначаються внутрішніми документами Банку. З умовами (текстом) кредитного договору та з вимогами до клієнта можна ознайомитись у відділеннях Банку. Деталі – на сайті Банку www.aval.ua.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)