ЇЇ життя, то чорно - білі клавіші - пологівчанка Катерина Павловська

30 Липня 2020 11:46  0  2216

ОсобистістьЇЇ життя, то чорно - білі клавіші - пологівчанка Катерина Павловська

«Життя — це фортепіано. Білі клавіші — це любов і щастя. Чорні — горе і печаль. Щоб почути музику життя, ми повинні торкнутися і тих, і тих»


Надзвичайно ніжна, самокритична, тендітна й мрійлива, довге волосся її прикрашає та розвіює навколо себе аромат музики - такою є Катерина Павловська, яка запрошує Вас у подорож до фортепіанного світу.

 

Як воно бути музичним керівником для дітлахів


- Працюю музичним керівником в дитячому садочку “Буратіно”.
Діти моя стихія. Музика, то моя суттєвість. Люблю влаштовувати для малечі різні свята в інтерактивній формі. Погляд дитячих чистих очей та щирі посмішки надихають та задають справжнього сенсу моєму життю. Співпрацювати з дітьми легко, головне їх полюбити як своїх, та мати доросле відношення до ще маленьких за віком людей. Вони це цінують. Діти - це мої малесенькі, але такі старанні помічники. Я захоплена їхнім відношенням до нашого дорослого життя. В них все просто, малеча насолоджується звичайними митями буденного життя і тому щастя на їх обличчі майорить немов сонячні промінчики. 


В цьому році мною був написаний педагогічний досвід і парціальна програма, що дало при атестації першу категорію фахівця і педагогічне звання "Вихователь - методист".


Не дивлячись на те, що батьки закінчили консерваторію по класу баян, обрала інший інструмент - фортепіано.
Я закінчила Тамбовське державне музичне педагогічне училище імені С. В. Рахманінова по класу фортепіано і Московську академію державної служби, кафедра "Управління, менеджер організації”.

Більшу увагу приділяю самоосвіті - всілякі вебінари, майстер-класи, семінари, курси підвищення кваліфікації, читання методичної літератури.
Це і допомогло за останні два роки після виходу з декретної відпустки не тільки брати участь в конкурсах, але й досягти певних професійних результатів.

 

Самокритика мій трамплін для успіху


Я дуже самокритична особистість, але з самооцінкою все порядку. Мені характерна самоіронія і вміння визнати, що я не права. Це як ніщо допомагає в досягненні цілей та в формуванні моєї внутрішньої гідності.

 

“Не люблю святкувати день народження”


Серед моїх захоплень вирощування орхідей. Прикладаю максимум почуттів для того аби рослини відчували мою любов до них, в таких умовах квіти швидше ростуть.
Досить часто полюбляємо з сім'єю виїжджати на рибалку та в ліс по гриби. Нічого так не заспокоює і не надихає як єднання з природою.


Скажу відверто, що не люблю відзначати свій день народження, який припадає на 7 жовтня. Галасне застілля та шумні компанії це не моє. Погода в цей день завжди тепла тож ми намагаємося куди-небудь поїхати й прогулятися. Минулого року це був Львів, також їздили до Києва на три дні, пізнавали нові історичні місцини. Спогади від таких подорожей надовго залишаються в серці нашої сім'ї. Вважаю, що сім'я повинна виділяти час для спільних подорожей це об'єднує та вносить свої романтичні корективи у відносини.


Улюбленого виконавця в музиці немає, люблю слухати класику і сучасну музику, головне вдало чергувати.


Вдома музикувати виходить рідко, намагаюся приділити час сім'ї й домашнім обов'язкам.

Мої батьки далеко, бачимося тільки раз на рік, а через карантин тепер і то рідше. Але наші діти знають, що таке вихідні та канікули у бабусі з дідусем - батьки чоловіка завжди раді нам допомогти.

 

Нарешті про досягнення...


Торік вихованці нашого садочку зайняли перше місце в районному етапі конкурсу серед дошкільнят "Запорізькі перлини", в номінації "Гра на дитячих музичних інструментах" та перше місце в номінації "Хореографія".


Також друге місце в тому ж конкурсі, але вже на обласному рівні, в номінації “Гра на дитячих інструментах ".

А ще мій конспект музичного заняття для дітей раннього віку зайняв друге місце у Всеукраїнському конкурсі серед музичних керівників.

 

В цьому році наші вихованці стали переможцями конкурсу серед дошкільнят "Технопарк" (1 місце) у номінації “Коли картина художника оживає”.

 

А моя робота зайняла перше місце в номінації “Методист року”.

Тепер чекаємо підсумки обласного етапу.

 

Ще мої публікації є в журналі "Музичний керівник", під грифом МЦФЕР.


На сьогодні перебуваю у творчій групі на базі Запорізького хмарного інституту післядипломної освіти.

 

 

Ось так, ми досить часто не помічаємо тих хто нас оточує. Звичайні та скромні на вигляд люди, можуть бути творчими та гідними особистостями, з яких варто брати приклад.


Бажаємо Катерині нових ідей, досягнень та натхнення для того аби ім'я Пологівщини гідно славилося в інших містах!

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

46
Супер
7
Сміх
6
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)