За паркування, що суперечить ПДД, пологівців штрафуватимуть

28 Квітня в 12:58  0  877

АвтоМотоЗа паркування, що суперечить ПДД, пологівців штрафуватимуть

Проходячи тротуарами провулка Станційного завжди спостерігаєш пожвавлений рух автотранспорту. І причин тому безліч: поряд податкова інспекція, аптека, автовокзал і, мабуть, найголовніше - площа перед універмагом, ба саме на її території кожної середи та четверга розташовується щотижнева ярмарка. В такі дні тут особливо пожвавлюється рух автотранспорту. Водії тут частенько паркуються обабіч дороги просто в два ряди, а це, по-перше, суперечить правилам дорожнього руху, а по-друге - створює суттєві перешкоди для всіх його учасників.


За інформацією з поліцейського відділку, паркування по обидві сторони дороги на території пров. Станційного, заборонено згідно статті 122 частини 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Крім того, за словами поліцейських, водії, залишаючи свої автомобілі без нагляду, на даній ділянці вулиці, часто не звертають увагу ні на знаки, ні на дозволені відстані від об'єктів та перехресть, та і дорожньої розмітки, яка б інформувала про наявність парковки в даному місці - немає . Правоохоронці попереджують, що за порушення правил дорожнього руху, згідно вищевказаної статті, передбачається штраф у розмірі від 255 грн (мінімум). Вони ж і звертаються до пологівських водіїв з проханням - бути уважнішими до дорожніх покажчиків, з метою уникнення аварійних та небезпечних ситуацій на дорогах.

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)