Рада ввела автоматичні штрафи за перевантажені фури

12 Вересня в 06:39  0  1095

АвтоМотоРада ввела автоматичні штрафи за перевантажені фури

За це рішення проголосував 331 народний депутат


Верховна Рада розглянула в першому читанні та прийняла в цілому законопроект, який запроваджує можливість фіксації в автоматичному режимі порушень габаритно-вагового режиму, а також встановлює відповідальність водіїв за невиконання вимог уповноважених осіб Укртрансбезпеки про зупинку транспортного засобу. За це рішення проголосував 331 народний депутат при необхідному мінімумі в 226 голосів.

 

Народний депутат Олександр Кубраков, доповідаючи щодо законопроекту №1047, повідомив, що прийняття документа дозволить зберегти дороги загального користування.

 

«Прийняття законопроекту дозволить закріпити законодавчо можливість фіксації порушень в автоматичному режимі, передбачити градацію штрафних санкцій, конкретизувати осіб, які нестимуть адміністративну відповідальність за правопорушення і встановить відповідальність водіїв за невиконання вимог уповноважених осіб Укртрансбезпеки про зупинку транспортного засобу», - зазначив він.

 

Згідно з пояснювальною запискою до документа, законопроектом пропонується внести низку змін, які законодавчо закріплять можливість фіксації порушень, пов'язаних із відсутністю документів (дозволів) щодо узгодження умов та режимів перевезення в разі перевищення вагових або габаритних обмежень або документа про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, в автоматичному режимі в порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.

 

«Проектом закону передбачається, що за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 5% до 10% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу накладається штраф у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 10% до 20% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу - штраф у розмірі 1 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм більше 20% при перевезенні вантажу без відповідного дозволу - штраф у розмірі 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», - йдеться в пояснювальній записці.

 

Також, передбачається, що адміністративно-господарські штрафи за порушення законодавства про автомобільний транспорт зараховуються до Державного дорожнього фонду України.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
3
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)