Хліб подорожчає ще на вісім відсотків

2 Листопада в 07:00  0  451

На Вкраїні та у світіХліб подорожчає ще на вісім відсотків

Із початку року соціальний хліб подорожчав на третину, чорний на 39%, кажуть у Державній службі статистики. У магазинах за хлібину треба віддати не менш як 12 грн.

 

Ціна до кінця року зросте ще, у середньому на 8%. Цьогоріч був посередній урожай, дорожчають паливо й мінеральні добрива, кажуть експерти.

Закупівельні ціни на зернові культури цьогоріч піднялися на 20 відсотків. Борошно дорожчає. Відповідно і хліб, говорить економіст Олександр Охріменко, 54 роки. Можна сварити виробників, але у цій ситуації вони не можуть нічого вдіяти. Ставлять ціну, необхідну для їхнього виживання.

За останні роки є тенденція до зменшення вживання хліба. Люди максимально економлять на харчах.

 

Подорожчання хліба спричинить зростання у ціні інших продуктів: зокрема молока на 10% і м'яса на 15%.

 

Надавайте конкретну допомогу.

 

Якщо людина перебуває в кризі, що позначається на її безпеці та основних потребах, запропонуйте конкретну допомогу і дайте людині вибір - приймати її чи ні. Наприклад, якщо хтось думає покінчити з життям через втрату роботи, то, допомагаючи у пошуках вакансій, ви даєте можливість вибирати і допомагаєте вийти зі ступора.


Для людини, яка має намір учинити суїцид, у критичні моменти найважливіше – увага, підтримка та розуміння. Такій людині слід допомогти сформувати позитивне налаштування, життєві цілі, посприяти у вирішенні складних життєвих обставинах, спробувати вселити надію.

 

У разі високого суїцидалького ризику - не залишати людину одну і звернутися до фахівців, - ось такі рекомендації надає психолог.

 

Та в якій би кризі не опинялась людина, варто пам’ятати, що найбільший дар в житті людей – це саме життя! Люди повинні цінити життя! Наша задача, як власників такого безцінного дару - гідно його прожити, а не на власний розсуд розпорядитися як його закінчити.

 

У людського життя немає ціни, але ми завжди чинимо так, ніби існує щось ще цінніше.
Антуан де Сент-Екзюпері

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)