Пологівчанка мріє створити “Школу леді”

17 Березня в 11:45  0  1855

КультураПологівчанка мріє створити “Школу леді”

Ольга Негода - молода пологівчанка, практикуюча модель, яка перемогла в конкурсі краси від журналу XXL. (відомості про Ольгу та її участь у конкурсі читайте у випуску “Районки” від 14 березня).

 

Після перемоги у Києві, дівчина повернулась у Пологи та серйозно замислилась над створенням у рідному місті розвиваючо-виховного закладу для дівчат “Школа леді”.


“Я, дивлячись на гарненьку дівчинку (а їх у Пологах багато), відразу уявляю її в ракурсі гарного фото або навіть у рекламному постері. Проте манери поведінки деяких дівчат змушують серйозно замислитись над тим, як ми виховуємо юних леді. У нашому місті немає жодної школи розвитку дитини в цій сфері, в порівнянні хоча б із Запоріжжям та Бердянськом. В такій школі дівчинка, відповідно до вікових та особистих вподобань може займатися за різними напрямками, вже з 5 та до 16-17 років”, - розповідає Ольга.

 

“Маленьким дівчаткам особливо важливо змалечку прищеплювати гарні манери, правила хорошої поведінки, адже жінка має бути прекрасною - витонченою, ніжною, вишуканою. Я мрію про відкриття такої школи саме тут, у Пологах щоб поділитися своїми вміннями, досвітом з пологівськими дівчатами. Наша земля багата на вродливих і талановитих леді, яким треба лише трішки допомоги повірити в себе, - зауважує модель.


Бажаємо успіхів Ользі в її прагненні створити школу для юних леді, яка б у майбутньому могла стати модельною агенцією. Адже багато пологівських матусь напевно хотіли б віддати своїх красунь до такого закладу щоб дівчатка навчилися впевнено поводити себе перед камерою, не соромитися своєї зовнішності, знали і вміли поводити себе перед фотокамерою, гарно продефілювати вулицею у красивій сукні...

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)