Україні на перших поверхах будинків можуть з'явитися школи

17 Червня в 13:24  0  469

ОсвітаУкраїні на перших поверхах будинків можуть з'явитися школи

Мінрегіон розглядає можливість проектування вбудованих у житлові будинки початкових шкіл
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглядає можливість зміни державних будівельних норм для дозволу проектувати невеликі школи I-го ступеня (початкових шкіл, 1-4 класи), вбудовані в перші поверхи житлових будинків.

 

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

 

«У нових Державних будівельних нормах (ДБН) щодо містобудування та дитсадків є можливість проектувати невеликі дошкільні установи, вбудовані або вбудовано-прибудовані до житлових будинків. Ми ініціювали таку зміну у зв'язку з великим дефіцитом дитсадків, особливо в центральних районах великих міст, де не завжди є достатньо місця, щоб розмістити окремий заклад. Через такі самі причини поки що ми розглядаємо можливість проектувати за аналогічним принципом і невеликі школи I-го ступеня - це початкові школи, 1-4 класи. Адже сьогодні близько 50% міських шкіл є переповненими. Діти вчаться по 35-40 учнів у класі або в кілька змін. А для малюків у перших класах це взагалі суцільний стрес. Тому відкриття невеликих початкових шкіл на перших поверхах будинків не тільки стане зручним для батьків і дітей, оскільки така школа буде зовсім поруч, а й створить додаткові місця для школярів і забезпечить комфортні умови навчання», - написав він.

 

За словами Парцхаладзе, це дасть змогу істотно зменшити диспропорцію між житловим будівництвом і соцінфраструктури, а також забезпечить жителів необхідними і зручними соціальними об'єктами.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)