Журналісти “Районки” втілювали в життя мрію вихованки Пологівського центру реабілітації дітей

3 Листопада 2021 10:30  0  1144

ОсобистістьЖурналісти “Районки” втілювали в життя мрію вихованки Пологівського центру реабілітації дітей

15-річна Олена Коваль із Запоріжжя наразі перебуває у КЗ «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради. У дівчини є два брати, мама з татом розлучені. Можливості жити із ріднею Оленка не має. Але вона не падає духом, спілкується з батьками, братами і збирається переїздити жити до гуртожитку Пологівського ліцею, де вона навчається зараз на кухаря - кондитера.

 

Кулінарна справа Оленці подобається, але мрія стати журналістом не полишає дівчину з дитинства.

“Ця мрія не дає мені спокою. Пам'ятаю, ще малою завжди бігала по будинку з іграшковим мікрофоном в руках і “брала інтерв'ю” - ставила різні питання своїм рідним”, - розповідає Оленка.

 

76

 

А ще дівчина любить складати вірші, пісні, записувати у щоденнику свої відчуття та описувати, як пройшов день.

“За характером я товариська, обожнюю спілкування з людьми, це мені підіймає настрій. А ще мені цікаво вислухати думку інших людей, люблю слухати та ставити питання під час розмови. Тому під час проєкту “Втілення мрії”, який традиційно проходить у центрі для вихованців, у листі не вагаючись написала про те, що мрію спробувати прожити один день журналіста. Можливо, цей день вплине на мій подальший вибір у житті та стимулює здобути другу освіту - освіту журналіста. Я б хотіла разом з професійним журналістом записати інтерв'ю та написати статтю. Уявляю, як відкриваю газету, а там моя стаття))”

 

76

 

Коли керівництво центру звернулось на редакцію із проханням допомогти втілити мрію Оленки, ми залюбки погодилися. Цілісінький день Оленка провела разом з журналістом, на власні очі побачила, як створюється друковане видання та долучилася до процесу.

 

Під час стажування дівчина отримала журналістське завдання і справилася з ним на відмінно: провела опитування серед пологівців, самостійно написала та оформила щотижневу рубрику “Опитування”.

 

76

 

76


Написала авторську статтю про дозвілля вихованців центру: “Як проходять осінні канікули у Пологівському Центрі реабілітації дітей”, яку ми із задоволенням публікуємо у цьому номері Газети.

 

Працюючи на редакції, дівчина дізналася, як збираються теми для публікацій, як формується новий номер, сама попрацювала на робочому місці журналіста.


Спробувавши себе у ролі журналіста, дівчина переконалась у виборі майбутньої професії - твердо вирішила стати журналістом. Під час стажування з'ясувала, які необхідно мати здібності та вміння аби з легкістю освоїти журналістську справу.

 

“Аби стати гарним журналістом, потрібно бути комунікабельним, розбиратися у багатьох темах, готуватися до інтерв'ю та бути творчою особистістю. Я б хотіла писати статті для молоді, успішних людей, про їх життя та кар'єру. Мені сподобався день в редакції, за що я вдячна колективу Газети “Районка”, - ділиться своїми враженнями Олена.

 

76

 

Дівчина постійно пробує себе в нових амплуа: вчиться манікюру, татуюванню, перукарській справі, малює, сама пише та виконує пісні. Одна з її мрій - стати відомою співачкою та поїхати до Парижу. Колектив центру, як і її ровесники, цінують і поважають Олену. Вірять у її сили та бажають втілення всіх мрій. Колектив редакції “Районки” приєднуються до всіх побажань та говорить Оленці: “До нових зустрічей!”

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
5
Сміх
3
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)