Гуляйпільська ЦПМСД має оновлені вбиральні Есть фото

7 Квітня 2021 11:18  0  260

Новини ГуляйполяГуляйпільська ЦПМСД має оновлені вбиральні

2 квітня 2021 року завершився капітальний ремонт кімнат гігієни розташованих на першому та другому поверхах КНП «Гуляйпільський ЦПМСД» ГМР.

 

- Внутрішні туалети в закладі – це насамперед дотримання гігієни та запорука здоров’я нашого населення. Нові сучасні вбиральні кімнати облаштовані елементами доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями, пеленальним столиком, для комфортного перебування матері та дитини, умивальниками, сушарками для рук, дезінфікуючими та миючими засобами, встановлений водонагрівач. Вбиральні повністю викладені плиткою та встановлена сучасна сантехніка. Всі ці зручності для нашого населення відбулися завдяки коштам депутата облради (депутатська фракція «Радикальна партія Олега Ляшка») Ірини Вишнякової, - коментує керівництво КНП «Гуляйпільський ЦПМСД» ГМР.

 

Не залишився осторонь вирішення даного питання і голова Гуляпільської міської ради Сергій Ярмак, який в свою чергу організував будівельну бригаду КП «Житлосервіс», працівники (Нижник Віталій, Сакун Євген та Кіріллов Андрій) дуже швидко та якісно виконали необхідні роботи по ремонту та монтажу кімнат гігєни. 

 

 Весь колектив Центру ПМСД, на чолі з директором Максимом Войтюком, хоче щиро подякувати за Ваші щирі і чуйні серця. За те, що є небайдужі, які  не стоять осторонь проблем медичних закладів Гуояйпільської громади.

 

Нехай Ваша доброта та щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань!

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)