Гуляйпільця, лауреата Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року – 2021» нагородили нагрудним знаком Есть фото

3 Листопада 2021 10:15  0  674

Новини ГуляйполяГуляйпільця, лауреата Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року – 2021» нагородили нагрудним знаком

Нагороди продовжують знаходити лауреата Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року – 2021» гуляйпільця Сергія Тимошенка

 

27 жовтня на засіданні сесії Гуляйпільської міської ради, перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, міський голова Сергій Ярмак виконав почесну місію нагородження. Відповідно до розпорядження міського голови, за проявлену мужність, відвагу і героїзм під час порятунку 2-х малолітніх дітей на пожежі у м. Гуляйполе, та з нагоди святкування 5-ї річниці Дня громади, Сергія Тимошенка нагороджено нагрудним знаком «Почесний громадянин Гуляйпільської міської територіальної громади».

 

76

 

Нагадаємо, що 28 січня 2021 року мешканці м. Гуляйполе Сергій Тимошенко та Юрій Мішин стали свідками пожежі в будинку, де знаходились двоє хлопчиків 1-го та 5-ти років. Сергію довелось, ризикуючи власним життям, заходити в охоплений полум’ям будинок. Він знайшов дітей та передав їх у вікно Юрію. Тільки завдяки відчайдушним діям Сергія Тимошенка, Артем та Євген Близнюки залишились живі.

 


Джерело: ГУ ДСНС в Запорізькій області

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
2
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)