“Губи–восьминоги” та «Губи диявола»…Які губи обирають наші землячки?

20 Листопада 2020 09:40  0  964

Асорті“Губи–восьминоги” та «Губи диявола»…Які губи обирають наші землячки?

Гарні чуттєві губи - мрія всіх жінок. Ефектні уста здатні омолодити свою власницю років на 5 - 7, а то і на всі 10.


Про те, що на гарні жіночі губи з оптимістично припіднятими куточками чоловіки реагують на підсвідомому рівні, ми не будемо говорити, це і так усі знають.

 

Здавалося б, у наш час високих технологій та розвиненої медицини всі жінки та дівчата могли б зробити собі нові губи.

 

Що ж зупиняє представниць прекрасної статі вдаватися до експериментів? Або, якщо точніше, чи багато жінок роблять собі губи? І які моделі обирають?


Мода на губи крокує світом вже понад 10 років. Жінки прискіпливі до своєї зовнішності, тому у них все має бути на вищому рівні. Молодих осіб бентежить проблема асиметрії губ, жінок - омолодження. За словами косметологів, всього можна досягти за допомогою ін'єкцій препаратом на основі гіалуронової кислоти.


Як проходить процедура?


Косметологи від початку спілкування з клієнтками дізнаються їх побажання. Виходячи з цього, спеціалісти виділяють кілька причин зміни зовнішнього вигляду: психічне неприйняття своїх власних губ і, звичайно, вікові зміни.


Досвідчені спеціалісти завжди гарні психологи та мудрі порадники, aдже у цій справі недалеко і до "занадто".
Сама процедура введення препарату безболісна та займає трішки більше 5 хвилин.

 

Косметологи стверджують, що багато часу йде на підготовку до процесу - знеболювання ділянки губ та обрання форми, обговорення самого процесу.

 

Процедура безпечна і, як правило, проходить без особливих ускладнень, але якщо такі і трапляються, то препарат, який з допомогою ін'єкцій вже введено під шкіру, можна швидко розчинити спеціальною речовиною, пояснюють косметологи.

 

Що таке гіалуронова кислота?


Це безпечна біосинтетична речовина, яку виробляють спеціальні бактерії в конкретних лабораторних умовах. Виробництво якісної речовини дуже вартісне, тому і процедура недешева.
Препарат спочатку використовувався для хірургічних імплантів, але поступово почав переходити і до косметології.

 

Як довго препарат може знаходитися в організмі?


На сьогоднішній день косметологи використовують біодеградований препарат, який людський організм сам розщеплює і виводить.


Згідно досліджень спеціалістів, вказана речовина у м'яких тканинах може знаходитися аж до 1 року, при цьому губи не втратять набутої форми.

 

Левова частка у цьому питанні залежить і від організму жінки. Через певний час форму та об'єм можна підкоректувати.


Губи – восьминоги, ТП та навіть «Губи диявола»…


Відкриття 2018 року, зроблене взагалі не професіоналом у естетичній косметології, а саме Ємельяном Брауде, якому дали назву на честь свого автора - губи Брауде та губи ТП (техніка поверхневого введення).


Суть метода - введення філлера ( препарату на основі гіалуронової кислоти) в дуже поверхневий шар червоної кайми губ, де кровозабезпечення набагато менше, немає активності кругового м'яза рота, і завдяки цьому можна змоделювати будь-яку форму губ.


Скандально відомий ін'єкціоніст так розрекламував свій товар, що жінки активно почали втілювати в життя всі запропоновані новинки.


Нещодавно мережа зарясніла instagram новими трендами - так звані "Губи диявола" чи "Губи-восьминоги", заради отримання яких дівчата та жінки змінюють контур губ, роблячи його більш хвилястим.

 

За словами спеціалістів-косметологів, такі експерименти є досить ризикованими, крім того, якщо лікар використовував якісний препарат, через деякий час губи повернуться до попередньої форми, однак у разі виникнення алергічних реакцій або наявності проблем з імунітетом можуть утворитися рубці, які залишаються на обличчі модниці на все життя.


«Для тих, хто хоче виділитися, хто має нестандартні нахили до виявлення незвичайного стилю у зовнішності, одязі – це шанс себе показати, але пройде час, зміниться мода – і як тоді, щоразу переробляти?...»


«При здоровому глузді за це, певно, ніякий лікар не візьметься, тому що задача косметологів якраз нести і пропагувати красу та естетику, такий вигляд людини суперечить всіляким нормам», - закидають коментарями в мережі.


«Природня краса і мінус 10 років - це реально!»


Які ж губи полюбляють наші землячки?


А також, як пологівчанки змінюють свій вигляд за допомогою корекції лінії губ, дізнавалися у косметолога зі стажем Юлії Лозицької.


З віком у жінок на гормональному фоні відбуваються певні зміни - втрата естрогену безпосередньо сказується на об'ємові губ. Також загальну картину доповнюють вікові зморшки навколо рота.


У маленькому місті жінки не стільки наздоганяють модні тенденції, а здебільшого прагнуть підтримати природну красу та виглядати природньо.


Вже близько 12 років пологівчанки користуються послугами досвідченого косметолога.
Робота з губами - це не просто збільшення їхнього об'єму, а і взагалі омолодження зони губ.


Інколи процедура, яка займає не більше години, омолоджує жінку як мінімум років на 10.

 

До своєрідної процедури омолодження входить заповнення кисетних зморшок навколо губ, підняття куточків губ та додавання об'єму самим губам.


У жінки відразу змінюється вираз обличчя. Вона стає впевненішою, підвищується її психологічна самооцінка.


Процедура є недешевою (від 2,5 тис грн), адже я у своїй роботі використовую лише ті препарати, які пройшли відповідну сертифікацію та гарно зарекомендували себе в косметології.


Гарна зовнішність для жінки надзвичайно важлива, тому результати такої процедури не змусять себе довго чекати.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
8
Сміх
30
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)