Житель Воскресенки потребує допомоги Есть фото

14 Вересня 2021 15:43  0  1811

Події містаЖитель Воскресенки потребує допомоги

До редакції "Районки" звернулася жителька села Воскресенка, Марина Синчило з проханням про допомогу. Син Марини, Володимир Синчило, 1990 року народження, минулого року потрапив в аварію та отримав діагноз перлом хребта зі зміщенням. Травма Д12. 

 

" Рік тому, Володимиру  в Запорізькій обласній лікарні робили операцію, був перелом хребта зі зміщенням. Поставили титанову конструкцію, через рік на місці швів почало все гноїтися. В результаті обстеження з'ясувалося, що в місці розтину були залишені шматки бинта.  В разі чергової операції, дістали ці бинти. Виявилося, що син цілий рік проносив бинти в собі, уявити тільки, скільки ми мучилися. Пройшов вже місяць опісля маніпуляцій,  шви знову розійшлись, рана гниє. Просто немає ані сил, ані фінансової можливості, адже необхідно купувати безліч медикаментів", - розповідає мати Володимира.

 

 

Чоловік перебуває зараз в Пологівській лікарні. Через надмірне вживання знеболюючих препаратів та в зв`язку з прийманням великої кількості антибіотиків - пішло велике ускладнення на внутрішні органи, зокрема на нирки, які практично перестали функціонувати. 

 

За словами рідних, родина витратила на лікування майже 200 00 тисяч гривень. Всі заощадження закінчилися. Тому родина Синчило  звертається до небайдужих людей за матеріальною допомогою та завчасно дякує за підтримку.

 

Реквізити

МОНОБАНК 4441 1144 4572 2091

 

Телефон 0665426451

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
29
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)