Школа шиття в Воскресенці від майстрині Ірини Гуслістої Есть фото

3 Березня в 09:09  0  1545

На районіШкола шиття в Воскресенці від майстрині Ірини Гуслістої

Майстерня моди у Воскресенці?

 

Для пані Ірини Гуслістої немає нічого неможливого! І нехай зараз це поки що курси шиття та крою для дітей, та ні вихованці, ні їх батьки не сумніваються – у пані Ірини все обов’язково вийде. Ну, хіба що попросити удачі від долі та зовсім трішки підтримки громади…

 

Авторка дивовижних сценічних костюмів та ошатних модних суконь Ірина Гусліста на базі Воскресенського будинку побуту створила ательє, в яке вклала і свій талант, і фантазію, і душу. Маючи постійну жагу до всього нового, не змогла відмовити собі у бажанні створити для місцевих дітей гурток шиття та крою.

 

У творчої людини і гуртки виходять творчі, навіть якщо тут вчать тримати голку та шити фартушки. У пані Ірини немає нудних уроків, довгих теорій та складних термінів. Тут не вчать відточувати майстерність одноманітністю: кожне завдання – це казка для юних учнів. Адже, як у кожній цікавій оповідці, на дітей чекають захоплюючий зачин, напружена основна частина та щаслива кінцівка. Кожна робота, створена дитячими руками, – це закінчений виріб, який вони, як переможний трофей, несуть додому.

 

А починалося все з відвідин… сільської школи. Відчувши брак у поєднанні творчості , наснаги та користі в шкільних гуртках Ірина Вікторівна створила свій, в який не тільки б хотілося ходити, а ще й отримати з того практичні навички, які знадобляться і для власних потреб, і, при бажанні, продовженні розвиватися в даній сфері. Зараз пані Ірина думає над тим, щоб видавати учням сертифікати про закінчення її курсів. Але це буде згодом, коли на практиці буде розуміння тривалості навчального процесу, його оцінювання.

 

Сьогодні під керівництвом майстрині дев’ять учнів опановують професію швачки, наймолодшим з яких – по 10 років. Пані Ірина ділиться з ними не тільки майстерністю, а й своїм обладнанням та матеріалом, адже плата за навчання зараз символічна: 40 гривень за дві навчальні години.

 

Щоб зекономити на витратах, в хід йдуть залишки тканини від замовлень. Звичайно, їх запас досить швидко вичерпається, тож Ірина Вікторівна думками вже в завтрашньому дні: як розвивати гурток, щоб він себе окуповував.

 

Нещодавно пані Ірина знайшла своїм підмайстрам справжню роботу: реальне замовлення на пошив мішечків під насіння. Для учнів це була нагода спробувати себе у виробничих умовах. Дівчата працювали операційно: одна кроїла, друга стачувала, третя обметувала… Отримали задоволення всі – і юні швачки, і замовник.

 

Найбільше питання для Ірини Гуслістої сьогодні – як правильно оформити навчально-виробничий процес, щоб, не загасивши в дітях азарт до роботи, дотриматися усіх законодавчих норм. Тож поки ідеї щодо творчих втілень вимагають негайних дій, Ірина Вікторівна шукає підтримки громади, щоб не самотужки, а з надійною опорою у правових та фінансових питаннях допомагати своїм учням в опануванні потрібної професії.

 

 

Марія Зубенко, учениця Ірини Вікторівни

 


Я з дитинства мрію моделювати одяг, сподіваюсь, колись у мене вийде створити власний бренд. Тому уроки Ірини Вікторівни для мене – це просто щастя! У неї кожен наступний урок ніколи не буде схожий на попередній. Вони дуже відрізняються від уроків праці в школі: там забагато теорії, місцями складно і часто буває нудно. Тут таке просто неможливо: ми все освоюємо на практиці. За місяць навчання я засвоїла процес шиття новорічної шапочки, фартушка, наволочки, кухонної прихватки. На жаль, у мене поки що немає власної швейної машинки, тому уроки Ірини Вікторівни чекаю з великою радістю. Впевнена, що вони допоможуть мені у здійсненні мрії!

Автор: Марина АНДРУСИШЕНА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

26
Супер
2
Сміх
1
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)