Гуляйпільці продовжують боротьбу за зниження тарифів Есть фото

28 Січня 2021 09:25  0  686

Новини ГуляйполяГуляйпільці продовжують боротьбу за зниження тарифів

Непомірне підвищення тарифів, яке тягне за собою зростання цін на продукти харчування, товари повсякденного вжитку, ліки тощо, на сьогодні фактично ставить людей за межу виживання та призводить до повного зубожіння нашого населення.

 

Обурені новими тарифами на житлово-комунальні послуги, українці виходять на протестні акції, перекривають дороги державного значення та звертаються за підтримкою до представників міської влади.


Питання, які потребують втручання державних органів влади, вирішуються офіційними зверненнями від імені міського голови та депутатів міської ради, які є представниками інтересів мешканців громади.


Міський голова Сергій Ярмак ініціював внесення до порядку денного сесії Гуляйпільської міської ради питань щодо звернень депутатів Гуляйпільської міської ради до відповідних органів щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням цін на природний газ та електроенергію:


29.12.2020 року прийнято звернення про скасування постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу;


27.01.2021 року – звернення проти підвищення тарифів на електроенергію та газ, які надіслано Президенту України, Кабміну, НКРЕКП, Асоціації міст України, народному депутату України, Запорізькій обласній раді.


У зверненнях висвітлено усі вимоги щодо зменшення тарифів на житлово-комунальні послуги від Гуляйпільської громади, своє невдоволення ситуацією, яка склалася в країні через стрімке підвищення цін на газ та електроенергію.

 

 


Джерело: gpmrada.gov.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)