В Запорізькій області збудують кілька сотень нових спортивних майданчиків – громади можуть подавати пропозиції

20 Травня 2021 11:45  0  524

У регіоніВ Запорізькій області збудують кілька сотень нових спортивних майданчиків – громади можуть подавати пропозиції

Запорізька область стала учасником пілотного проекту оновлення спортивної інфраструктури. Він передбачає будівництво 175 спортивних майданчиків, в тому числі 58 великих, на території Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Полтавської та Харківської областей.

 

Про це розповів голова Запорізької обласної державної Олександр Старух під час зустрічі з керівниками громад Запорізької області.

 

Голова ЗОДА закликав громади подавати свої проекти — вартість робіт по кожному об’єкту має складати від 300 до 700 тисяч гривень, при цьому 10 відсотків від вартості кожного об’єкту має заплатити область та громади.

 

-Кошти з місцевих бюджетів потрібні незначні. Один майданчик вартуватиме для громади від 30 до 70 тисяч гривень. Хто перший почне працювати та знайде гроші на співфінансування, той і отримає першим кошти від держави та розпочне роботи, — наголосив Олександр Старух.

 

Загалом на будівництво спортивних майданчиків в Запорізькій області держава попередньо виділила 51 млн 329 тисяч гривень.

 

Додамо, що за останні 2 роки в Запорізькій області за програмою Президента України «Велике будівництво» зведено, та в процесі будівництва 4 стадіони, 8 мультифункціональних спортивних майданчиків, 16 мініфутбольних полів зі штучним покриттям.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
1
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)