У власників смартфонів частіше виникає грижа хребта

17 Квітня в 08:08  0  498

Здоров'яУ власників смартфонів частіше виникає грижа хребта

Вся справа в нахилі голови, це істотно збільшує тиск на хребет

 

Американські вчені виявили, що власники смартфонів починають страждати від болі у верхній частині спини і шиї раніше, ніж люди, які не користуються гаджетами. Про це йдеться в результатах дослідження, опублікованих в The Spine Journal.

 

Хірурги-ортопеди Тодд Ланман і Джейсон Куеллар зафіксували зростання кількості молодих пацієнтів, які страждають від сильного болю в спині або від гриж в дисках хребта. Аналізуючи рентгенівські знімки, дослідники виявили, що у цих пацієнтів був нетиповий вигин шиї, до якого призвело щоденне користування смартфоном на протязі декількох годин.

 

Як вважають вчені, ті, хто проводить багато часу зі смартфонами в руках, нахиляють голову, а це суттєво збільшує тиск на хребет. Так, наприклад, коли людина стоїть прямо, її голова важить 4,5-5,5 кілограма, однак при нахилі на 60 градусів тиск на хребет такий, наче голова важить вже 27 кілограм. тексту телефон слід тримати перед обличчям, приблизно на рівні очей. Також вони рекоменд

 

Як профілактику Ланман і його колега пропонують власникам смартфонів знижувати навантаження на шию, наприклад, при наборі ують друкувати пальцями обох рук, щоб хребет перебував в більш симетричній і зручній позиції.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)