В Україні поки не будуть забороняти жовтий сигнал світлофора

20 Квітня в 08:00  0  350

АвтоМотоВ Україні поки не будуть забороняти жовтий сигнал світлофора

Відомствам лише доручили вивчити і опрацювати таку можливість


Міністерство інфраструктури України наразі не планує забороняти жовтий сигнал світлофора, на засіданні уряду всього лише доручили профільним відомствам вивчити і опрацювати таку можливість. Про це заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, передає УНН з посиланням на прес-службу відомства.

 

- Кабінетом міністрів України доручено вивчити питання, опрацювати та надати пропозиції. Для ухвалення рішення потрібна консолідована виважена позиція низки міністерств та відомств. Поки про заборону жовтого сигналу світлофору не йдеться. Питання на стадії вивчення, - сказав він.

 

- Статистика кількості аварій за останній час, які трапились через проїзд на жовтий сигнал світлофора, невтішна. І це при тому, що жовтий забороняє рух. Тільки з початку року ми маємо мінімум 4 резонансні ДТП, у яких є загиблі та постраждалі. Ми не можемо і далі ігнорувати такі випадки і маємо реагувати. Окрему увагу треба сфокусувати на роботі жовтого сигналу світлофору в режимі миготіння, коли він сповіщає про нерегульоване перехрестя або наявність пішохідного переходу. Саме з цією метою урядом дано розпорядження щодо опрацювання питання і підвищення безпеки дорожнього руху, - наголосив Лавренюк.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)