У МЗС розповіли про підготовку закону про подвійне громадянство

12 Жовтня 2021 10:01  0  461

На Вкраїні та у світіУ МЗС розповіли про підготовку закону про подвійне громадянство

Документ перебуває на останніх стадіях підготовки перед подачею в парламент. Він дозволить українцям з країн ЄС і НАТО брати участь в житті України.

 

Кабмін закінчує роботу над законопроектом про подвійне громадянство і незабаром його подадуть до Верховної Ради. Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін Радіо Свобода.

Він уточнив, що зараз проект документа вивчають фахівці Міністерства юстиції.

 

"За дорученням президента, ми активно працюємо над тим, щоб вирішити питання множинного громадянства. За межами України перебувають десятки мільйонів етнічних українців, які хотіли б брати активнішу участь у культурних, політичних і економічних процесах на території нашої держави. Найближчим часом ми вийдемо з відповідним законопроектом, який, я сподіваюся, оперативно розгляне Верховна Рада України", - анонсував він.

 

За словами заступника міністра, важливо знайти правильний баланс, який дозволить українцям не відмовлятися від іншого громадянства, якщо йдеться про країни ЄС або НАТО. Також йтиметься про набуття громадянства України.

 

Говорячи про терміни появи законопроекту, Єнін уточнив, що такий документ можна буде побачити менш ніж за рік.

 


Джерело: Корреспондент.net

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)