Голова Пологівської РДА прийняв рішення щодо аварійного участку дороги Гуляйполе-Любимівка-Старомлинівка.

9 Липня 2021 13:33  0  979

На районіГолова Пологівської РДА прийняв рішення щодо аварійного участку дороги Гуляйполе-Любимівка-Старомлинівка.

7 липня головою Пологівської райдержадміністрації Артуром Крупським, за участі заступника голови райдержадміністрації Андрія Клименка, голови Малинівської сільської ради Володимира Шиша, його заступника Ірини Рябової та начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Юрія Шмаровоза проведено виїзну нараду з питання огляду стану обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення О080618 Гуляйполе-Любимівка-Старомлинівка.

 

За словами Володимира Шиша стан дороги аварійний, особливо на ділянці від с.Новозлатопіль до с.Любимівка (25км-35км), що унеможливлює перевізникам здійснювати пасажироперевезення та ускладнює рух шкільному автобусу. Окрім цього, близько тисячі сільських мешканців ризикують залишитися без первинної медико-санітарної допомоги.

 

Артур Крупський довів до відома, що наразі триває тендерна процедура із виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт цієї автодороги ДП «Місцеві дороги Запорізької області».


По завершенні наради були прийняті відповідні резолюції та поставлені завдання щодо невідкладного вирішення даного питання.

 


Джерело: Сайт Пологівської РДА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
9
Сміх
7
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)