GoCamp 2020 Пологівського колегіуму №1

26 Січня 2021 14:15  0  1191

Події містаGoCamp 2020 Пологівського колегіуму №1

Минулого року учні Пологівського колегіуму №1 традиційно взяли участь в міжнародному проекті GoCamp.

 

Звісно ж, у зв’язку з пандемією, кардинально і змінився формат проведення, але це, навпаки, допомогло опанувати нові навички. Команда від школи була невеликою, адже були певні вікові обмеження й працювати потрібно було у встановлений час, після уроків.

 

Тому у вересні, разом з учнями 45 шкіл з усієї України ми працювали протягом двох тижнів в онлайн-кемпі. Щодня розбирались в основах підприємництва, удосконалювали англійську, долали мовний бар’єр, дізнавалися про інші країни, знайомилися з різними культурами, слухали цікаві історії та заводили нових друзів.


Проєкт підтримувала компанія Kyivstar, тому провідні топ-менеджери «прочитали безкоштовні онлайн-лекції з основ підприємництва, дизайн-мислення, методології SCRUM».

 

oly

 

Цього разу цікавим було те, що школи знайомилися не з одним волонтером, а з декількома відразу, представниками з чотирьох різних континентів, котрі не лише спілкувалися з українськими школярами англійською щодня, а й ділилися «знаннями про інновації та кращі світові практики».

 

Важливим було те, що учні отримали досвід роботи з такими платформами, як Discord та Padlet. Кожного дня проводили змагання-підсумок дня на платформі Kahoot. Приємним є те, що учениці 7-А класу Левченко Анастасії та ментору команди Пономарець І.О., які перебували в списку переможців, перед Новим роком було надіслано приємні сюрпризи від партнерів програми, котрі, на жаль, отримали вже в січні 2021, після закінчення локдауну.


Наприкінці проекту учні повинні були створити відео-ідею і команда колегіуму вже вкотре гідно представила не лише свою школу, а й всю Пологівську громаду. Про це свідчить той факт, що колегіум кожного року проходить відбір і опиняється в списку шкіл-переможців.

oly

 

Вчитель англійської мови та ментор GoCamp Пономарець І.О. зазначає:

 

- Це неймовірна можливість для нашої школи і ми безмежно вдячні за довіру та підтримку команді GoGlobal та сподіваємось на подальшу співпрацю в майбутньому, адже наші учні не лише розвивають навички XXI ст.., а й мають змогу навчитися застосувати їх на практиці.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
5
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)