Жителька Запорізької області у 82 роки вперше отримала паспорт громадянки України

8 Вересня 2021 07:57  0  478

У регіоніЖителька Запорізької області у 82 роки вперше отримала паспорт громадянки України

Мешканка Запорізької області вперше отримала паспорт громадянки України у 82 роки. Про це повідомляють у обласному управланні міграційної служби.

 

82-річна жителька Запорізької області Світлані Лепікаш вперше отримала ID-картку. До цього жінка мала лише радянський паспорт, який отримала 47 років тому. Цей документ не дозволяв навіть підтвердити особу своєї володарки.

 

Жінка звернулася по допомогу до міграційної служби після того, як не змогла оформити документи для отримання пенсії за новим місцем проживання, куди переїхала до сина – інваліда 3-ї групи.

 

Головною складністю на шляху паспортизації стало те, що радянський паспорт був єдиним документом, що зберігся у бабусі. Окрім того, отримувала документ вона свого часу у Криму, і весь архів наразі перебуває на тимчасово окупованій території, що не дозволяло ідентифікувати жінку.

 

Для проведення через суд процедури встановлення особи до допомоги доєдналося Більмацьке бюро правової допомоги – спеціалісти стали представниками бабусі у суді.

 

Після отримання судового документа з підтвердженням особи жінки – міграційники змогли оформити Світлані Лепікаш довгоочікуваний документ.

 


Джерело: 1news.zp.ua

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)