Йому жителі Чапаєвки вдячні за гімн села

25 Грудня в 12:00  0  1368

Знай нашихЙому жителі Чапаєвки вдячні за гімн села

Житель села Чапаєвка Олександр Шиян - надзвичайно талановита людина. Він грає на баяні із 4 років, вправно володіє різними музичними інструментами, зокрема, гітарою та клавішними. Олександр Дмитрович навіть був керівником естрадного колективу, хоча за фахом він - хормейстер. Та найголовніше – з-під його пера вийшли пісня про Пологи та гімн Чапаєвки.


У його пісні кожен рядочок тексту наповнений любов’ю до нашої рідної землі, гордістю за наше місто, і це не зважаючи на те, що Олександр Шиян родом із Мелітопольського району. Також він поклав на музику текст про Чапаєвку, у результаті чого вийшов гімн села. Погодьтесь, навіть не кожне місто має свій гімн. І це є предметом справжньої гордості.


В арсеналі чоловіка вже близько сотні власних пісень. Натхнення черпає з небес, мовляв, від Всевишнього, і, звичайно ж, дружина в усьому допомагає. Тексти йому сняться навіть вночі, тому клавішний інструмент стоїть поблизу ліжка, щоб встигнути зіграти те, що наснилось, а потім записати.


- У моїй родині десять осіб, і всі у нас грають, співають. Усі - творчі особистості, - з гордістю розповідає Олександр.


У 2008 році Олександр Дмитрович брав участь у конкурсі «Мамині джерела», що проходив у театрі ім. М. І. Глінки (Запоріжжя). На конкурсі авторської пісні, де з 50 виконавців, які представляли Запорізьку та Кіровоградську області, він зайняв перше місце з піснею «Ви простіть мені, мамо», присвяченою 30-річчю виведення військ з Афганістану. І це не єдина винагорода та відзнака його творчості. В оселі Олександра зібрано безліч грамот, дипломів, винагород та відзнак. А нещодавно Олександр Дмитрович порадував своєю творчістю та підняв настрій військовим із зони АТО у смт Куйбишеве.


Його творчість приносить і певний фінансовий заробіток: він пише пісні, музику на замовлення, а потім продає по 100, 200 доларів.


- Я писав і для М. Поплавського «Києве, батько мій», але вийшло не дуже вдало. Найважче для мене - зробити гарне аранжування до написаного твору, а ще, щоб вийшло у дусі сучасності і молодь зрозуміла, - розповідає Олександр Дмитрович.


Він, до речі, поділився з нами і своїми планами на майбутнє. Олександр планує знайти собі гарного продюсера для самореалізації.


Тож, бажаємо нових натхнень і творчих здобутків, а головне, здійснення планів та мрій у новому році талановитій людині - нашому земляку Олександру Дмитровичу Шияну.

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)