В Україні подорожчає газ

29 Травня в 06:55  0  1159

На Вкраїні та у світіВ Україні подорожчає газ

Чергове підвищення тарифів на газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання в Україні негативно позначиться на загальному рівні цін.

 

У червні ціни на газ зростуть майже на 10% в порівнянні з травневими тарифами, через що в країні в першу чергу подорожчають будматеріали, продукція металургії, мінеральні добрива та сільгосппродукція, – передає Свідок.

 

За словами експерта з енергетичних питань Валентина Землянського, підвищення ціни на газ відбивається на виробництві самим негативним чином, адже чим більше вартість енергоносія, тим більше вимивається оборотних коштів і нижче стає конкурентоспроможність підприємства.

 

«Збільшуються витрати на виробництво одиниці товару. Якщо, наприклад, порівнювати його з товарами, виробленими в Росії, наприклад, добривами, то російські хіміки витрачають в два рази менше грошей на виробництво, ніж українські. Меншою мірою це торкнеться металургію – це торкнеться виробництво будматеріалів, цементу. В принципі, це торкнеться практично всіх», – розповів він.

 

Підвищення ціни на газ для підприємств також загрожує зростанням тарифів на гарячу воду і опалення, які регулюються Національною комісією регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) і спеціальними постановами Кабміну.

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)