Гройсман пообіцяв, що другого підвищення ціни на газ не буде Есть фото

23 Жовтня в 06:58  0  431

На Вкраїні та у світіГройсман пообіцяв, що другого підвищення ціни на газ не буде

Прем'єр-міністр зазначив, що чергове підвищення неприпустимо для українських громадян


Питання про чергове підвищення на 35% ціни на газ для населення не стоїть, заявляє прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

"Питання про те, що треба робити ще одне підвищення на 35% не стоїть і не може стояти, цього не станеться, тому що це неприйнятно для українських громадян. І я тут виступаю на стороні людей", - сказав Гройсман в ефірі телеканалу ICTV.

 

Уряд більше року вів переговори з Міжнародним валютним фондом, щоб знайти оптимальне рішення і не піднімати ціну на газ для населення.

 

"Я з минулого року вів переговори з МВФ і хотів взагалі зняти це питання з порядку денного. Чому? Тому що я розумію, що для людей це життєво важливий ресурс. У нас досить холодні зими і люди його використовують для обігріву і побутових потреб, а якщо ми подивимося на доходи українських громадян, побачимо, що поки вони не є такими високими, які б могли дати можливість платити ринкову ціну на газ. І в будь-якій ринковій ціні треба завжди розуміти соціальний аспект", - сказав Гройсман.

 

Він нагадав, всього на ці переговори пішов рік і три місяці, саме стільки вдавалося утримувати ціну на газ.

 

"Підвищення ціни на газ - вимушений крок, який повинен привести до того, що ми зможемо працювати з міжнародними фінансовими ринками, обслуговувати борги і таким чином будемо забезпечувати стабільність і розвиток національної економіки", - зазначив прем'єр-міністр.

 

Звичайно, додав він, Україна могла б не виконувати обіцянку і не збільшувати ціну на газ, але тоді довелося б відмовитися від співпраці з МВФ, не брати нові запозичення. "Тоді в країні буде криза, інфляція, знецінення доходів. Тому нам довелося піти на компроміс. Я вибрав чесний шлях стосовно людей", - наголосив Гройсман.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)