Метеорологи налякали, що настає найтепліше десятиліття

10 Лютого в 06:57  0  963

На Вкраїні та у світіМетеорологи налякали, що настає найтепліше десятиліття

Десятиліття між 2014 і 2023 роками буде найтеплішим за останні 150 років

 

Метеорологічне бюро прогнозує, що у наступні п'ять років середнє глобальне підвищення температури може перевищити 1,5°С.

 

Якщо дані метеорологів будуть відповідати прогнозу, то десятиліття з 2014 по 2023 рік буде найтеплішим за понад 150 років спостережень, передає BBC.

 

"Ми зробили прогнози на цей рік, і до 2023 року, вони припускають швидке потепління в усьому світі", - сказав професор Адам Скайф, голова відділу довгострокового прогнозування в Met Office.

 

Так, у прогнозі йдеться, що з 2019 по 2023 рік ми побачимо температури в діапазоні від 1,03°C до 1,57°C вище від рівня 1850-1900 років на більшій частині земної кулі.

 

"Це реальність, з якою нам необхідно зіткнутися. Скорочення викидів парникових газів і заходи з адаптації до зміни клімату повинні стати головним глобальним пріоритетом", - сказав генеральний секретар ВМО (Всесвітньої метеорологічної організації) Петтері Таалас.

 

 

 

Поде

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)