Гайда вивчати англійську мову, вік для цього не перешкода

13 Липня в 08:43  0  647

Події містаГайда вивчати англійську мову, вік для цього не перешкода

Знання - це сила. В будь-якому віці, якщо людина займається саморозвитком, вона почуває себе повноцінною особистістю. Розвиток виділяє в людині ендорфін щастя, це коли ти робиш щось із задоволенням, тоді розум, серце та душа радіють і почувають себе краще та енергійніше.

 

В цьому впевнені підопічні територіального центру. Саме тому для них створено курс вивчення англійської мови, який з задоволенням відвідують 7 осіб.

Все по справжньому: підручники, зошити, ручка, уроки, завдання, домашня робота.

 

- Ми захваті від уроків англійської. Ті хто не мав можливості вивчати цю мову в школі, або ж втратив володіння її азами, мають чудову можливість відновити свої знання - наголошують так звані учні.

 

- Гурток англійської мови називається "English speak club". Викладає колишня вчителька англійської мови, а нині наша підопічна відділення Льогких Майя Григорівна.

В групі 7 студентів. Заняття триває, як в університеті - 1 година 20 хвилин. Вивчають англійську понад рік. Між собою намагаються розмовляти англійською.

 

На свята співають пісні також англійською мовою. З вересня плануємо зробити університет III віку, де по закінченню вивчення цього предмету будемо видавати сертифікат про закінчення факультету. Серед сьогоднішніх учнів Майї Григорівни є колишня її учениця.

 

Все по справжньому є навіть домашні завдання, які завжди перевіряються на початку заняття - розповідає завідувач відділення денного перебування Юлія Середа.

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
2
Сміх
3
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)