ГРВІ впевнено атакує Пологи

8 Лютого в 12:36  0  869

На районіГРВІ впевнено атакує Пологи

Україною впевнено крокує ГРВІ. В деяких областях нашої країни вже перевищено епідеміологічний поріг.


Стосовно ситуації із захворюваністю в Пологах нам розповідає Тетяна Одинець – завідуюча епідвідділом санітарно- гігієнічної лабораторії.


«Насьогодні зафіксовано 2785 випадків захворювань ГРВІ. Цей показник становить в середньому 500 хворих на 100 000 тис населення.


На сьогоднішній день епідеміологічний поріг не перевищено,але у порівнянні з показниками захворюваності минулого тижня, можна сказати, що ми впритул наблизились до даного порогу.


Звернень громадян до лікарів значно побільшало. Звертаються переважно батьки занедужавших дітей, з метою обстеження та отримання лікування , а також для оформлення лікарняних документів.»


У зв'язку з сприятливими погодними умовами, вірус швидко розповсюджується серед населення Поліг та району.


«Районка» буде повідомляти читачам про ситуацію з захворюваністю в місті. Дуже хочеться надіятися на те, що даний вірус відступить, не встигнувши підійти , але наразі маємо- таки згадати про методи профілактики вірусних захворювань не тільки в школах і садочках, а й на підприємствах, де працює доросле населення Пологівщини.


Нехай здоровиться!

 

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)