Пологівські школярки ідуть розважатися на кладовища Есть фото

7 Серпня в 09:22  0  4632

АктуальноПологівські школярки ідуть розважатися на кладовища

Таку собі фотозону учениці 9 класу однієї з місцевих шкіл влаштували на кладовищі. Результат процесу дівчата виклали у соцмережі.
Юні красуні, а на фото ми бачимо, що моделі абсолютно вродливі, викладаючи фото і підписи до них на своїх соцсторінках, дають зрозуміти, що їхнє життя, м’яко кажучи, не вдалося. І, напівжартуючи, напівсерйозно, наближають своє молоде життя до реальних, а не надуманих проблем. Чому?


Повідомлення з фотознімками дівчат на цвинтарі ми отримали від пологівця, який так само був приголомшений. Він написав у листі, що знає дівчаток і хотів би привернути увагу до їх дозвілля громадськість та особливо батьків.

 


Побачивши ці світлини вперше, виникли неоднозначні думки. Загугливши цю тему в мережі, знайшлися лише кілька випадків з подібними подіями, де теж дівчата влаштували танцювальний флешмоб на могилах. Втішило, що даний спосіб розваг не надто поширений серед молоді. А там хто знає!


Звичайно, тема для публікації малоприємна, але й замовчувати її - не менший злочин, адже невідомо, скільки таких дівчат і хлопців проводять вільний час марно та з можливими негативними наслідками. Чи знають про таке дозвілля батьки? І взагалі, до яких меж може розв’язатися фантазія молоді після таких розваг.

 

Що може бути далі?


Розшифрувати мотиви дівчат нам допомогла психолог Оксана САМОХІНА.


Оксана САМОХІНА, практикуючий психолог з питань дітей і сім’ї, мама трьох дітей, уроженка Поліг, живе і працює у Запоріжжі.

 

Допомогти виправити покарати засудити?


Які розділові знаки і де їх треба поставити? Що зайве в цьому наборі слів? Питання складне! Але давайте спробуємо в ньому розібратися.


Що штовхає наших дітей робити такі вчинки?


Відповідь одна: бути почутими, звернути на себе увагу! Пік таких заяв припадає на перехідний вік. Його ще називають пубертатний період. У дівчаток він починається з 12 до 16 років, а у хлопчиків з 13 до 18 років. Це той період, коли залишився один крок у доросле життя. Це той період, коли підлітки хочуть підняти свій статус серед друзів, показати свою значимість. Проявити свою дорослість. І нам, батькам, треба розуміти, що саме зараз головне для підлітка почути його, зрозуміти, підтримати і найголовніше - ЛЮБИТИ!


Треба дати зрозуміти дитині, що його люблять в сім'ї. І не забувати, що агресією, криками, засудженням, покаранням ми тільки посилимо дитячі протиріччя. Підліток може не впоратися зі своїми негативними емоціями і «піти в себе», закритися або нервувати рідних подібними випадками, як ці дівчата.


На жаль, наші діти ростуть у суспільстві, де процвітає агресія, тривоги, страхи. Багато з них виховуються у складних, конфліктних сім'ях, тому вони не знають іншого способу, як висловити свої почуття і емоції, свою образу і біль. Кому, як не нам, батькам, потрібно набратися терпіння і показати своєму чаду, наскільки ми їх любимо і розуміємо, що б вони не зробили.


Як знайти спільну мову - мову Любові?!


Перш за все - це фізичний контакт, але не той контакт, в якому застосовується фізичне насильство, а тілесний контакт. Обійми, поцілунки, ласкаві дотики. І при цьому не забувати говорити теплі слова - «Я люблю тебе!», «Я пишаюся тобою!» І велике значення має не тільки те, що ми говоримо, але і з якими емоціями ми це вимовляємо. За допомогою теплих слів можна підняти самооцінку дитини - і вона стає впевненою у собі. І, навпаки, образливі, різкі, грубі слова, які ми можемо сказати в гніві, можуть травмувати дитину. Це залишиться в пам'яті на все життя.


Також важливо якомога більше приділяти уваги своєму чаду, проводити з ним час, розмовляти ні як з дитиною, а як із вже сформованою особистістю. І найголовніше при цьому уважно вислухати і поставитися з розумінням до його проблем.


Ми, дорослі, можемо засуджувати, лаяти, критикувати, обурюватися такій поведінці підлітків. Але нам треба зрозуміти, що такої реакції і чекають наші діти, щоб бути поміченими, почутими. Наша агресія тільки посилить конфлікт. І тільки розуміння і Любов може все виправити, якщо, звичайно, є проблеми. Але краще до них ситуацію не доводити!
Миру і добра вашим сім’ям!

Автор: Людмила СОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

15
Супер
18
Сміх
219
Жах
107
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 07.08.2019 11:09
Якби цих школярок відвезти в степ на просапку соняшника і на зароблені кошти вони собі купили телефони-то бажання ходити на цвинтар похизуватися на фоні надгробків у них відпало.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)