Українцям знову перерахують пенсії за формулою

28 Серпня в 06:30  0  1244

На Вкраїні та у світіУкраїнцям знову перерахують пенсії за формулою

Зараз пенсіонери отримують надбавки у відсотках від прожиткового мінімуму


В Україні з 2019 року зростання пенсій буде залежати і від інфляції, і від зарплати. Крім того, підвищення здійснюватимуть за допомогою перерахунку виплати за формулою.

 

Зараз пенсіонери отримують надбавки у відсотках від прожиткового мінімуму. Якщо ціни зросли за рік на 10%, то пенсія повинна додати 10% прожиткового. Починаючи з 2019-го розмір надбавки будуть рахувати за принципом: 50% інфляції +50% від середнього зросту зарплат за три роки. На отриманий відсоток збільшать розмір зарплати в формулі розрахунку пенсії. Це дозволить прибрати "зрівнялівку" і тим, хто більше заробляв, більш істотно підвищувати пенсії.

 

"Показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, який застосовується для обчислення пенсії щорічно збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік і 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески за три календарні роки", - йдеться в законі.

 

Наприклад, припустимо, що в середньому зарплата за минулі три роки зросла на 18%, а інфляція склала 9%. В такому випадку пенсію в 1856 грн можуть підвищити на 250 грн.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)