Завтра на Пологівщині пройдуть вибори

21 Грудня в 18:15  0  1794

На районіЗавтра на Пологівщині пройдуть вибори

У запорізьких громадах пройдуть вибори.

 

Центральна виборча комісія прийняла рішення про призначення перших і додаткових виборів в об'єднаних територіальних громадах. Завтра, 22 грудня, на території 7 районів Запорізької області, а саме: Бердянського, Вільнянського, Гуляйпільського, Мелітопольського, Новомиколаївського, Пологівського та Токмацького - відбудуться перші і додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад, об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських та селищних голів.

 

Надаємо, вибори до Федорівської громади відбудуться 22 грудня.

 

На посаду голови претендують оразу п'ять кандидатів: водій Олександр Жуковін, голова Новоселівської сільської ради Денис Скорук, голова Федорівської сільської ради Володимир Черноус, земельновпорядник Федорівської сільської ради Вячеслав Черевко та вчитель Федорівської ЗОШ Валерій Шинкаревич.

 

Складатися буде з двох сільських рад, а саме Федорівської (села Федорівка, Балочки, Бурлацьке, Золота Поляна, Красноселівка, Тернове, Хліборобне, Чкалова) та Новоселівської сільська рада (села Новоселівка, Межиріч, Шевченка).

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
7
Сміх
7
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)