Федорівці власними силами встановили фонтан Есть фото

10 Серпня 2021 11:07  0  2080

На районіФедорівці власними силами встановили фонтан

У Федорівському центрі професійної освіти дійшло завершенню встановлення довгоочікуваного фонтану. Про це повідомляє Раїса Кугаєнко, заступник директора з НВР на Фейсбук сторінці. 

 

Будівництво тривало цілий рік. Спочатку зусиллями працівників та здобувачів освіти готувалося місце для майбутнього фонтану: укріплювали фундамент, знімали асфальт на тому місці, де буде майбутній фонтан. На це витратили чимало часу, зусиль та будівельних матеріалів.

 

 

Потім настав час монтажу самої чаші та облагородження площі навколо фонтану. Далі перейшли до оздоблювальних робіт, які передбачали фарбування та викладання водостійкої плиточки на дні чаші.

 

І завершальним етапом стало підведення води і монтаж водостійкого підсвітлення. І ось якраз на випускний вечір відбулося урочисте відкриття нашого творіння. Право перерізати стрічку було надано директору центру Андрію Зелєнцову та президенту учнівського самоврядування, випускниці центру Сніжані Сацькій.

  

Федорівці закликають земляків аби їх зусилля не були марними, обережно відноситися до фонтану, нехай він працює на радість працівників, здобувачів освіти і гостей Федорівського центру професійної освіти.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

20
Супер
2
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 10.08.2021 13:24
Фонтан,- це добре.Але є одне але,- не так давно в ЗМІ говорилось,що екзамени були "завалені " випускниками цього навчального закладу ,шановна пані Кугаєнко,заступниця з НВР.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)