ФОТОФАКТ. "У нас як завжди - все на благо людям"

10 Лютого 2021 12:07  0  1516

Події містаФОТОФАКТ. "У нас як завжди - все на благо людям"

"У нас як завжди - все на благо людям", - іронічно коментує пологівець Сергій. Чоловіка зранку здивувала картина біля Нової пошти:

 

- Нова пошта дивує, напевно, до Європейських країн Пологам точно далеко. Зранку спостерігав печальну картину, як старенька бабуся з палицею, ледь спускалася зі ступенів порогу відділення Нової пошти по вулиці Державній. Поручні з невідомих причин зняли. Тож старенькій допомагали спуститися зовсім чужі люди. На вулиці й так то ожеледиця, то злива, а тут ще такий сюрприз для клієнтів. Напевно, так навчають інвалідів та пенсіонерів спортивній ходьбі зі скандинавськими милицями.... 

 

До всього пологівець зазначає, що на переїзді, відповідальним особам варто було б звернути увагу на розбитий перехід, завдяки якому й ноги можна зламати:

oly

 

- Обуренню немає меж. Говорять, що Пологівська громада увійшла в 20-ку найкращих громад Запорізької області, цікаво за якими показниками?! Місцевій владі варто вийти зі своїх кабінетів та машин й особисто пройтися вулицями міста та на власні очі побачити свої "досягнення" і нарешті дійсно взятися за їх вирішення. Все починається з малого... Пологівські можновладці! Зробіть нашим людям належні умови для життя в нашій славетній громаді, - резюмує Сергій.

 

 

 

oly

 

 

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
9
Сміх
27
Жах
55
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 10.02.2021 13:14
У місцевої влади на таке підготовлена відповідь: "... не наша компетенція,то - до " залізниці".А в залізниці ,в останній час, не до того, в них " віче" про тарифи,хоча це теж,не менш актуально. Нема в " залізниці " діла ні до занедбаного парку,ні до цього пішохідного переходу,ні до підходів до пішохідного мосту зі сторони вулиць Гоголя та Дружба.
А місто наше ,зо дня заснування,місто залізничників .
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)