ФОТОФАКТ. Роздорівська дамба перетворилася на смітник Есть фото

6 Липня в 08:34  0  1080

Події містаФОТОФАКТ. Роздорівська дамба перетворилася на смітник

Нещодавно в пологівському районі гомоніли про незвичне явище за останні десять років - чудо природи Роздорівський водоспад, який ожив на радість роздорівців.

 

На радість чи ні питання виявилося спірним.

 

Спостерігалося масове скупчення людей, котрі виявили бажання своїми очима побачити неймовірну красу водоспаду, яка дійсно вражала та надихала.

 

Згодом так звані "гості" - відвідувачі, почали залишати після себе сміття в тій містині, що обурило місцевих жителів.

 

Тепер справа дійшла до роздорівської дамби.

 

- Цими вихідними нам вдалося відвідати водоспад, але він вже поступово припиняє своє функціонування, тож ми вирішили переміститися родиною на стару дамбу, яка знаходить зовсім поруч. Думали відпочити, покупатися, помилуватися красивими краєвидами, - повідомляє пологівчанка Олена.

 

- Але зустріла нас не краса природи, а свинство людей. Сміття, скрізь великі купи сміття. Обуренню не було меж. Посеред берега де купалися діти, зробили таку собі виямку для сміття. Жах. Тобто, поїв шашличок, випив пивця та залишив після себе сліди свого перебування. Як так, не розумію!? Суспільство скаржиться, що брудні ліси, брудні місця для відпочинку. Так хто ж винний, влада чи самі люди, з яких починається весь цей хаос? - дивується пологівчанка.

 

- Звичайно ми деяке сміття прибрали, бо вкрай неприємно дивитися на таке свавілля. Але що буде далі? Люди майте совість. Прибирайте за собою.  Не складно взяти сміттєвий пакет та положити в нього ті злощасні пляшки(дитина з легкістю може пошкодити себе уламками), та залишки своєї їжі!

 

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
56
Жах
22
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)